Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Fíha, tá sa nezdá! Prečo Adela Vinczeová zmenila vizáž? Takýto dôvod by ste určite nečakali!

05.05.2018 piv

Mysleli sme si, že nás už Adela a Viktor nedokážu prekvapiť, ale stalo sa!

Adela Banášová (36) a Viktor Vincze (26) 14 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Instagram Adela Banášová (36) a Viktor Vincze (26)

Manželia Vinczeovci sa nezdajú! Popri ich hlavnej moderátorskej kariére sa začali venovať niečomu, čo by ste od nich určite nečakali! Mysleli sme si, že nás už Adela a Viktor nedokážu prekvapiť, ale stalo sa! Tak toto je bomba!

Téma o tehotenstve najlepšej slovenskej moderátorky je v médiách na pretrase roky. Verejnosť šokovalo, že problém s počatím má Viktor, hoci je od Adely mladší. 14 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Peter Korček Téma o tehotenstve najlepšej slovenskej moderátorky je v médiách na pretrase roky. Verejnosť šokovalo, že problém s počatím má Viktor, hoci je od Adely mladší.

Adela a Viktor viackrát dokázali, že sa neberú príliš vážne a taktiež, že majú radi výzvy. Ale musíme sa priznať, že teraz prišli s ničím, čo sme od nich určite nečakali. Máme k dispozícii fotografiu, na ktorej by ste Adelu takmer nespoznali!. Ako sme sa dozvedeli, fotografia vznikla počas skúšky divadelnej komédie Petra Zelenku Odchody vlakov, ktorú niekoľko mesiacov moderátori spoločne nacvičovali. A uplynulú nedeľu si to dokonca vyskúšali "naostro", komédiu odohrali v Šali pre svojich blízkych a priateľov. Vo všeobecnosti sa hovorí, že manželstvu prospieva, keď partneri majú aj spoločné aktivity. Vinczeovci si to zjavne zobrali za svoje a vo svojom voľnom čase sa začali spoločne venovať divadlu!

Adela Vinczeová 14 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Danka Matušková Adela Vinczeová

A Vinczeovci dokonca plánujú aj niekoľko predstavení po Slovensku, takže ak ich chcete vidieť v netradičnej úlohe – tak, ako ste ich ešte nevideli, máte jedinečnú možnosť. Prvýkrát ich môžete vidieť už 8.mája v Šali v Dome kultúry.

Adela a Viktor Vinczeovci sú manželmi už takmer rok a vyzerá to tak, že ich to stále spolu baví. Keď sa dali dokopy, málokto veril, že im to spolu dlho vydrží. Oni však všetkých prekvapili a po niekoľkých mesiacoch randenia sa zosobášili. A musíme uznať, že obidvom manželský život aj viditeľne prospieva, obidvaja vyzerajú šťastne a spokojne. Adela a Viktor - ste plní prekvapení!

Viktor Vincze, Adela Vinczeová 14 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Danka Matušková Viktor Vincze, Adela Vinczeová

Info o divadelnej komédii Odchody vlakov

Divadlo ŠOK si na tento rok pre svojich divákov pripravilo komédiu Petra Zelenku Odchody vlakov. Táto vynaliezavá a invenčná komédia pre dvoch hercov z pera úspešného českého scenáristu a režiséra, je výnimočná absolútne netradičným spracovaním príbehu, scenára a réžie, ako aj hereckým obsadením Adely Vinczeovej a Viktora Vinczeho. Zelenkov príbeh dvoch neúspešných hercov, ktorí sa aj za cenu totálneho kolapsu snažia zachrániť svoje „úspešné“ predstavenie, svoju dobrú povesť ako aj zvláštny milenecký vzťah, prináša počas 80 minút množstvo zábavných a krkolomných situácií. Tragikomickosť konania oboch hlavných postáv, osudovo spojených divadlom, zrkadlí ich túžbu po uznaní ako aj po vzájomnej blízkosti na javisku i mimo neho. Komický a zároveň citlivý príbeh nabáda k zamysleniu sa nad rolami, ktoré v živote všetci hráme a často nedokážeme určiť, ktorá z nich je našou pravou podstatou.

Tlačiť Diskusia (3)
Focus Media