Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

S kým máte do činenia? Farba očí vášho partnera prezradí zaujímavé veci: Čo pred vami skrýva a aký je milenec

09.05.2018 bak

Určite platí staré známe, že oči sú okná do duše. Toto všetko vám naznačí jeho farba očí.

Farba očí povie veľa vecí zaňho. 3 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Farba očí povie veľa vecí zaňho.

Ak má modré oči

Ako sa prejavuje navonok: Modrookí muži sa radi kladú do role ochrancu. Uspokojenie im prináša, keď sa starajú o druhých. Pôsobia sebavedomo a vyrovnane. Veľa rozprávajú.

Skrytá stránka: Často sa trápi tým, čo si o ňom myslia iní, preto sa správa trochu vypočítavo a dáva si pozor na to, ako pôsobí na druhých. Toto ho občas vyčerpáva, pretože pri tom večnom divadle zabúda, kto v skutočnosti je.

Typ milenca: Modrooký parter je lojálny a túži po žene na celý život. Nevera nie je niečo, čo by ho lákalo. Uchýli sa k nej len k ako poslednej možnosti. Je nežný, ale potrebuje trochu postrčiť.

Modrookí muži sa radi kladú do role ochrancu. 3 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock‎ Modrookí muži sa radi kladú do role ochrancu.

 

Ak má zelené oči

Ako sa prejavuje navonok: Drží si odstup. Pôsobí trochu rezervovane a nepripúšťa si ľudí k telu. Občas máte pocit, že vás skenuje očami a neviete, čo si skutočne myslí.

Skrytá stránka: Je sebavedomý, ale vie, že väčšie uspokojenie ako sólo hra prináša hra v tíme. Túži po láske, ktorá bude trochu románová, ale nikdy to neprizná.

Typ milenca: Živelný, vynaliezavý, pôžitkársky. Je to milenec, na akého sa nezabúda. Ak to raz skúsite s mužom so zelenými očami, všetci ostatní budú popri ňom len slabý odvar. V láske však býva nestály, akoby stále čosi hľadal.

Ak má sivé oči

Ako sa prejavuje navonok: Je to sebavedomý muž, ktorý vzbudzuje dôveru a rešpekt. Vie rozprávať tak, že ľudí nadchne.

Skrytá stránka: Je na seba prehnane náročný a už aj malý neúspech ho vie veľmi škrieť, hoci to navonok neprizná. Túži vynikať a byť vo všetkom lepší ako jeho kamaráti.

Typ milenca: Miluje celým srdcom a to isté očakáva aj od partnerky. Je to rodinne založený muž, ktorý nikdy nezabudne na vaše narodeniny či výročie a pozorne počúva, keď hovoríte o svojich želaniach.

Ak má tmavohnedé oči

Ako sa prejavuje navonok: Hnedooký muž má rád život so všetkými drobnými radosťami. Je gurmán a pôžitkár, optimista, ktorý vidí pohár skôr poloplný ako poloprázdny. Je zábavný a štedrý.

Skrytá stránka: Je ako otvorená kniha, len máločo sa mu podarí naozaj skryť. Väčšinou sa mu všetko odzrkadlí na očiach. O problémoch rozpráva nerád, ale keď sa ho otvorene spýtate, nebude robiť tajnosti a všetko vám vyklopí.

Typ milenca: Vášnivý a pozorný. Má rád, keď ho provokujete a zvádzate. Ak mu raz ukážete, čo sa vám páči a kde sa vás má dotýkať, rozhodne to miesto nikdy nevynechá.

Hnedooký muž má rád život so všetkými drobnými radosťami. 3 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock‎ Hnedooký muž má rád život so všetkými drobnými radosťami.

Ak má orieškovohnedé oči

Ako sa prejavuje navonok: Je to svetobežník a muž činu. Niekto, kto rád rozpráva, ale aj rád koná. Dokáže sa nadchnúť a zapáliť pre rôzne myšlienky a jeho vzrušenie je veľmi nákazlivé.

Skrytá stránka: Najlepšie sa cíti, keď má všetko pod kontrolou. Keď sa niečo odchýli z plánu, rýchlo podlieha stresu. Veľmi túži po láske a uznaní.

Typ milenca: Vie vás zasypávať láskou a pozornosťou, ale to isté vyžaduje od vás. Túži milovať, ale musí mať pocit, že je milovaný. V posteli je nežný, ale neznesie nudu. Určite ho potešíte, keď prídete s niečím doposiaľ nevyskúšaným.

Tlačiť Diskusia (2)
Focus Media