Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Letuška zo seriálu Semafor Dominika Žiaranová je nežné žieňa, ale... Kto by povedal, že ju v súkromí baví toto?

11.07.2018 milly

Z obrazoviek ju poznáme ako krásnu nežnú letušku Moniku v seriáli Semafor, no toto povolanie sa veľmi nepodobá na jej veľkú vášeň. Herečka Dominika Žiaranová má totiž aj poriadne chlapské záľuby.

Moniku môžete najnovšie vidieť v seriáli Semafor. 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: TV JOJ Moniku môžete najnovšie vidieť v seriáli Semafor.

Rodina

Sme štyria súrodenci, takže sme sa v rámci tohto počtu nikdy nenudili a nenudíme. Všetci na čele s mojou maminkou, sú mi veľkou oporou, inšpiráciou a motiváciou. Milujem svoju rodinu.

  Monika má 4 súrodencov. 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: adz Monika má 4 súrodencov.

Hudba

Tak ako mi vône pripomínajú rôzne obdobia, aj hudba mi vie dosť jasne pripomenúť konkrétne situácie. Hudba je môj ladič a umocňovač nálady. Bez slúchadiel alebo hudby v aute ani na krok.

Vône

V puberte u mňa prepukla vášeň, milujem vône. Mala som dokonca poličku s desiatkami minutých flakónov. Vône mi pripomínajú konkrétne obdobia a situácie a dokážu ma inšpirovať.

Slnko, leto, teplo

Narodila som sa v júni vo veľkých horúčavách. Často sa teda smejem, že tento môj prvý stret s počasím určil aj moju lásku k letu a teplu. Milujem slnko a všetko, čo je spojené s týmto ročným obdobím.  S mamou má dobrý vzťah. 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: adz S mamou má dobrý vzťah.

Šoférovanie

Od malička som sa hrávala autíčkové hry a šoférovanie ma fascinovalo. Je to môj relax a moje potešenie. Vždy sa teším, keď môžem vyskúšať nový typ auta, ktorý som ešte nešoférovala, a otestovať si, ako rýchlo sa s ním zžijem a ako mi vyhovuje.

Káva

Dokonalý nápoj, bez ktorého si neviem predstaviť ani jediný deň. Znamená pre mňa symbol pohody a stretnutia s mojimi najbližšími a, samozrejme, dobitie energie. A keďže energia rovná sa radosť, tak je pre mňa káva dobíjačom radosti. (smiech)

Práca

Je úžasné, keď môže človek robiť, čo ho baví. U mňa sa to začalo v detstve rozhlasom a dabingom a vďaka vysokej škole sa k tomu pridalo divadlo a tiež práca pred kamerou. Najviac sa teším z toho, že je to rozmanité a každý deň iné.

V Búrlivom víne si zahrala po boku Tomáša Maštalíra. 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: TV Markíza V Búrlivom víne si zahrala po boku Tomáša Maštalíra.

Tlačiť Diskusia
Focus Media