Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Dcéra prihlásila mamu do zmenárne a výsledok je úžasný! 60-tnička Veronika omladla aspoň o 10 rokov

22.05.2018 Beata Suchá

Dcéra Peťka vymyslela pre svoju mamu Veroniku originálny darček ku Dňu matiek – premenu s Novým Časom pre ženy.

Hoci pani Veronika najskôr váhala, nakoniec vôbec neľutovala, veď vďaka tomu omladla aspoň o 10 rokov!

V hlavnej úlohe

Veronika (62) z Bernolákova

Výška: 161 cm

Konfekčná veľkosť: 44 – 46

Zamestnanie: dôchodkyňa, predtým administratíva

Moje hobby: vnúčatká, prechádzky a knihy

Moje prianie: Priznám sa, že celé to bol dcérin nápad, z ktorého som nebola veľmi nadšená. Keď už som tu, budem vďačná za pekný účes.

 

Pred premenou

Pred premenou 10 obrázkov vo fotogalérii Pred premenou

Kaderníčka Lenka Švorcová: Strih, ktorý zoštíhli tvár

Veronika má vlnité vlasy a pasuje sa s problémom, ktorý od istého veku trápi veľa žien – vlasy sú vzadu stále dostatočne husté, ale na vrchu hlavy už preriedené. Keďže objem sa tvorí hlavne v koncoch, upravím účes tak, aby sa presunul ku korienkom.

Opticky objem podporíme jemným melírom, ktorý necháme pôsobiť len krátko. 10 obrázkov vo fotogalérii Opticky objem podporíme jemným melírom, ktorý necháme pôsobiť len krátko. Bočné dĺžky výrazne skrátime, aby sa objem vytváral tam, kde ho najviac treba. 10 obrázkov vo fotogalérii Bočné dĺžky výrazne skrátime, aby sa objem vytváral tam, kde ho najviac treba.

Vizážistka Lenka Šoóšová: Ako opticky zúžiť širší nos?

Tmavšou ceruzkou na kontúring zvýraznite strany a špičku nosa. Ostré línie rozmažte plochým štetcom. Na chrbát nosa naneste prstom rozjasňovač a prechody zjemnite dostratena.

Na chrbát nosa naneste prstom rozjasňovač a prechody zjemnite dostratena.  10 obrázkov vo fotogalérii Na chrbát nosa naneste prstom rozjasňovač a prechody zjemnite dostratena.

Po premene

Po premene 10 obrázkov vo fotogalérii Po premene

Na takéto oblečenie by som si nikdy netrúfla!

Dámy, nebojte sa farieb a mladistvých strihov a oprášte svoj už trocha zabudnutý šarm a šmrnc! V orgovánovej bundičke a tropických nohaviciach to Veronike naozaj pristane!

Náušnice: Bijou Brigitte, Bundička: Reserved, Tričko: Yaya, Kabelka: Reserved, Nohavice: Orsay, Lodičky: Wojas 10 obrázkov vo fotogalérii Náušnice: Bijou Brigitte, Bundička: Reserved, Tričko: Yaya, Kabelka: Reserved, Nohavice: Orsay, Lodičky: Wojas

Ležérne safari

Veronika si model v púštnych farbách Sahary okamžite obľúbila: „Mám rada módu, ktorá dobre vyzerá a ešte lepšie sa nosí. Dokonca aj topánky sú pohodlné, hoci majú podpätok!“

Kardigán: Lindex, Náhrdelník: Bijou Brigitte, Tričko: Lindex, Nohavice: Lindex, Lodičky: Promod 10 obrázkov vo fotogalérii Kardigán: Lindex, Náhrdelník: Bijou Brigitte, Tričko: Lindex, Nohavice: Lindex, Lodičky: Promod

Oplatí sa vyskúšať

Obnovovací tekutý mejkap s OF15 Luxe, AVON, 14,90 € 10 obrázkov vo fotogalérii Obnovovací tekutý mejkap s OF15 Luxe, AVON, 14,90 € Zhusťujúca špirála Big and Multiplied, AVON, 8,90 € 10 obrázkov vo fotogalérii Zhusťujúca špirála Big and Multiplied, AVON, 8,90 € Očné tiene Quad, AVON, 8,90 € 10 obrázkov vo fotogalérii Očné tiene Quad, AVON, 8,90 €

 

Tlačiť Diskusia (4)