Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Dcéra prihlásila mamu do zmenárne a výsledok je úžasný! 60-tnička Veronika omladla aspoň o 10 rokov

22.05.2018 Beata Suchá

Dcéra Peťka vymyslela pre svoju mamu Veroniku originálny darček ku Dňu matiek – premenu s Novým Časom pre ženy.

Hoci pani Veronika najskôr váhala, nakoniec vôbec neľutovala, veď vďaka tomu omladla aspoň o 10 rokov!

V hlavnej úlohe

Veronika (62) z Bernolákova

Výška: 161 cm

Konfekčná veľkosť: 44 – 46

Zamestnanie: dôchodkyňa, predtým administratíva

Moje hobby: vnúčatká, prechádzky a knihy

Moje prianie: Priznám sa, že celé to bol dcérin nápad, z ktorého som nebola veľmi nadšená. Keď už som tu, budem vďačná za pekný účes.

 

Pred premenou

Pred premenou 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Miroslav Miklas Pred premenou

Kaderníčka Lenka Švorcová: Strih, ktorý zoštíhli tvár

Veronika má vlnité vlasy a pasuje sa s problémom, ktorý od istého veku trápi veľa žien – vlasy sú vzadu stále dostatočne husté, ale na vrchu hlavy už preriedené. Keďže objem sa tvorí hlavne v koncoch, upravím účes tak, aby sa presunul ku korienkom.

Opticky objem podporíme jemným melírom, ktorý necháme pôsobiť len krátko. 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Miroslav Miklas Opticky objem podporíme jemným melírom, ktorý necháme pôsobiť len krátko. Bočné dĺžky výrazne skrátime, aby sa objem vytváral tam, kde ho najviac treba. 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Miroslav Miklas Bočné dĺžky výrazne skrátime, aby sa objem vytváral tam, kde ho najviac treba.

Vizážistka Lenka Šoóšová: Ako opticky zúžiť širší nos?

Tmavšou ceruzkou na kontúring zvýraznite strany a špičku nosa. Ostré línie rozmažte plochým štetcom. Na chrbát nosa naneste prstom rozjasňovač a prechody zjemnite dostratena.

Na chrbát nosa naneste prstom rozjasňovač a prechody zjemnite dostratena.  10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Miroslav Miklas Na chrbát nosa naneste prstom rozjasňovač a prechody zjemnite dostratena.

Po premene

Po premene 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Miroslav Miklas Po premene

Na takéto oblečenie by som si nikdy netrúfla!

Dámy, nebojte sa farieb a mladistvých strihov a oprášte svoj už trocha zabudnutý šarm a šmrnc! V orgovánovej bundičke a tropických nohaviciach to Veronike naozaj pristane!

Náušnice: Bijou Brigitte, Bundička: Reserved, Tričko: Yaya, Kabelka: Reserved, Nohavice: Orsay, Lodičky: Wojas 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Miroslav Miklas Náušnice: Bijou Brigitte, Bundička: Reserved, Tričko: Yaya, Kabelka: Reserved, Nohavice: Orsay, Lodičky: Wojas

Ležérne safari

Veronika si model v púštnych farbách Sahary okamžite obľúbila: „Mám rada módu, ktorá dobre vyzerá a ešte lepšie sa nosí. Dokonca aj topánky sú pohodlné, hoci majú podpätok!“

Kardigán: Lindex, Náhrdelník: Bijou Brigitte, Tričko: Lindex, Nohavice: Lindex, Lodičky: Promod 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Miroslav Miklas Kardigán: Lindex, Náhrdelník: Bijou Brigitte, Tričko: Lindex, Nohavice: Lindex, Lodičky: Promod

Oplatí sa vyskúšať

Obnovovací tekutý mejkap s OF15 Luxe, AVON, 14,90 € 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: AVON Obnovovací tekutý mejkap s OF15 Luxe, AVON, 14,90 € Zhusťujúca špirála Big and Multiplied, AVON, 8,90 € 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: AVON Zhusťujúca špirála Big and Multiplied, AVON, 8,90 € Očné tiene Quad, AVON, 8,90 € 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: AVON Očné tiene Quad, AVON, 8,90 €

 

Tlačiť Diskusia (4)
Focus Media