Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Na rovinu som mu povedala, že prvý sex chcem zažiť v svadobnú noc: Takáto bola jeho reakcia

29.05.2018 Spracovala: iva

Sme konzervatívny pár. Milujeme romantiku a láska je pre nás aj prejavom úcty.

Prvý sex sme mali až po svadbe a bol to jeden z najkrajších zážitkov. (ilustračné foto) Prvý sex sme mali až po svadbe a bol to jeden z najkrajších zážitkov. (ilustračné foto)

Už keď sme sa zoznámili, nepotykali sme si hneď, ako to býva, ale dlho sme si vykali. S Rasťom sme sa našli. Máme rovnaké hodnoty a predstavy o láske, a to som si myslela, že som takto uletená iba ja. Bola som vychovaná prísne a s úctou k predkom. Rastík je zase veriaci kresťan, preto pekne slušne a zdvorilo mi nadbiehal a ja som ho jemne odháňala, ale nie tak, aby ušiel. Jednoducho, hru na zvádzanie sme si poriadne užili. A neľutujem nič z toho, ani to, že som na rovinu povedala, že svoj prvý sexuálny zážitok chcem zažiť v svadobnú noc. Rastík to iba uvítal.

Takže sme si vychutnávali spoločné chvíle randenia, a keď nastal čas, vychutnali sme si aj svoje telá. Vôbec som sa nebála, že to nebude klapať. Predsa sme sa poznali dosť dlho na to, aby som to vedela vycítiť, že to klapať bude a klapalo. Bolo to krásne a romantické a ja som sa, ako sa na nevestu patrí, naozaj hanbila, ale o to viac som si to užila. Je to pre mňa nezabudnuteľný a jeden z najkrajších zážitkov v živote. Nič by som nemenila. Aj svoje deti chceme vychovávať v tomto duchu. Lásku si treba vážiť, chrániť a starať sa o ňu. Verím, že romantika a sexuálna príťažlivosť môžu trvať celý život, rovnako ako vernosť a láska.

Monika

Tlačiť Diskusia (5)
Focus Media