Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Zažili krst ohňom! Adela a Viktor Vinczeovci išli s kožou na trh, ale takú reakciu nečakali...

18.05.2018 piv

Adela a Viktor Vinczeovci stúpili na tenký ľad, ale na ich prekvapenie to pre nich dopadlo dobre... O čo išlo?

Na manželovi si váži rozvahu a úprimnosť. 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: RCA Na manželovi si váži rozvahu a úprimnosť.

Adela a Viktor Vinczeovci majú za sebou divadelný "krst ohňom", ktorý podľa reakcie divákov dopadol mimoriadne úspešne.

Téma o tehotenstve najlepšej slovenskej moderátorky je v médiách na pretrase roky. Verejnosť šokovalo, že problém s počatím má Viktor, hoci je od Adely mladší. 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Peter Korček Téma o tehotenstve najlepšej slovenskej moderátorky je v médiách na pretrase roky. Verejnosť šokovalo, že problém s počatím má Viktor, hoci je od Adely mladší.

Moderátori začiatkom mája odohrali v Šali pred "reálnym" publikom svoje premiérové predstavenie Odchody vlakov, ktoré v réžii Viktorovho otca skúšali tri mesiace. Čo Adelu a Viktora najviac prekvapilo? Máme exkluzívne informácie, aj fotografie!

Adela Vinczeová, Viktor Vincze 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Danka Matušková, Jakub Cisár Adela Vinczeová, Viktor Vincze

Moderátori Adela a Viktor Vinczeovci prednedávnom šokovali verejnosť  informáciou, že spoločne vstúpili na divadelné dosky, ktoré znamenajú svet. Naskúšali divadelné predstavenie o dvoch hercoch, ktorí sa aj za cenu totálneho kolapsu snažia zachrániť svoje „úspešné“ predstavenie, svoju dobrú povesť, ako aj zvláštny milenecký vzťah. Tragikomickosť konania oboch hlavných postáv, osudovo spojených divadlom, zrkadlí ich túžbu po uznaní, ako aj po vzájomnej blízkosti na javisku i mimo neho.

Adela Vinczeová, Viktor Vincze 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Danka Matušková, Jakub Cisár Adela Vinczeová, Viktor Vincze

Komický a zároveň citlivý príbeh nabáda k zamysleniu sa nad rolami, ktoré v živote všetci hráme a často nedokážeme určiť, ktorá z nich je našou pravou podstatou.

Adela Vinczeová, Viktor Vincze 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Danka Matušková, Jakub Cisár Adela Vinczeová, Viktor Vincze

Manželia Vinczeovci nám exkluzívne prezradili, čo ich najviac po predstavení prekvapilo. "Boli sme milo prekvapení, že ľudia reagovali na veci, ktoré nie sú úplne na prvú, čo nám potvrdilo, že sa hra podarila byť zrozumiteľná. Hrať pred reálnym publikom bol skutočný zážitok. Mali sme o niečo väčší pocit zodpovednosti a trému, ale diváci reagovali pekne," prezradili Vinczeovci, ktorí priznali, že pred predstavením boli obaja neuveriteľne nervózni.

Adela Vinczeová 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Danka Matušková Adela Vinczeová

A pre svojich fanúšikov majú aj super správu, komédiu Odchody vlakov totiž Adela a Viktor Vinczeovci odohrajú pre verejnosť aj v ďalších slovenských mestách.

Tlačiť Diskusia (6)
Focus Media