Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Bol romantik a vedel to so ženami, ale bol aj agresívny: Veronika sa vydávala 3-krát a týmto si prešla

11.06.2018 Ivana Adamcová

Bola som mladá a neskúsená, keď som sa prvýkrát vydala. Muž na mňa úplne kašľal, ale stihol mi urobiť dve deti.

S tretím manželom je šťastná, i keď si ho nebrala z veľkej lásky. (ilustračné foto) S tretím manželom je šťastná, i keď si ho nebrala z veľkej lásky. (ilustračné foto)

Vydržala som štyri roky a potom sme sa rozviedli. Ani druhý vzťah nebol výhrou. Ale ja som verila, že bude. Druhý manžel bol romantik a vedel to so ženami. No bol aj agresívny a pil. Mal akoby dve tváre, ktoré striedal a ja som čoskoro strácala prehľad. Mali sme spolu jedno dieťa, ktoré miloval, ale ostatné dve z predošlého manželstva ignoroval. Takže som postupne pochopila, že ak chcem zabezpečiť bezpečný a šťastný domov všetkým troch deťom, musím ho opustiť.

Nebolo to jednoduché, ale keď ma zbil, rozviedli sme sa. Po týchto skúsenostiach som nehľadala ďalšieho muža, ale predsa mi prišiel do cesty. Bol úplne iný a ja som mala pocit, že som konečne našla slušného muža, na ktorého sa dá spoľahnúť. Nebola to láska ako hrom, ak sa vôbec dá nazvať láskou náš vzťah v tom konvenčnom zmysle.

Obaja sme však videli iba výhody v našom vzťahu, tak sme sa vzali. A dnes po 10 rokoch musím konštatovať, že je to najlepšie, čo som urobila. Niekedy síce premýšľam nad tým, aké by to bolo, keby som sa ešte vášnivo zaľúbila...!? Ale tieto myšlienky rýchlo zaženiem, lebo milovať sa dá aj inak. Nielen bláznivo a nekontrolovane. Mám ho rada a to mi stačí!

Veronika

 

Tlačiť Diskusia (2)
Focus Media