Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Lámač ženských sŕdc David Beckham si na kráľovskej svadbe pekne zavaril: Pozrite sa, akú hanbu si privodil!

24.05.2018 Lenka Molnárová

Každý ho považuje za bezchybného a vkusného fešáka, avšak ukázalo sa, že nikto nie je dokonalý. Slávny športovec si spôsobil nepríjemnú hanbu.

David Beckham 8 obrázkov vo fotogalérii David Beckham

Svadbu Harryho a Meghan sledovali milióny ľudí po celom svete. Medzi pozvanými bolo množstvo prominentov, ktorí museli byť neustále v strehu, aby neporušili žiadnu súčasť kráľovského protokolu.

Hviezdny futbalista David Backham si s obdobnými náležitosťami ťažkú hlavu nerobil. Kamery ho pristihli pri niečom, čím si poriadne zavaril. Bol zachytený priamo pri čine s hýbajúcou sa čeľusťou. Presne tak, počas obradu žul David Backham žuvačku. Veľmi jasne to uvidíte aj v nasledovnom videu.

Bohužiaľ, svadobná kaplnka nie je futbalové ihrisko, a tak mu jeho fanúšikovia dali tento chybný krok riadne pocítiť. Vtipné reakcie na túto udalosť zaplavili celý internet.

David, ty žuješ žuvačku v kostole?

„Práve som sa vrátil zo záhrady a zachytil som kúsok obradu. Ktovie, akú príchuť má žuvačka Davida Beckhama. Komentátori nie sú vôbec nápomocní.“

David si týmto gestom nepekne zavaril, avšak nebol jediný, koho kamera pristihla priamo pri čine. Člen známej britskej kapely Mumford And Sons si dokonca zívol. Prežiť obrad možno naozaj nebolo také vzrušujúce, ako to na prvý pohľad mohlo vyzerať.

Tlačiť Diskusia (5)