Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Vo vzťahu sme sa už príšerne nudili: Obaja sme hľadali šťastie inde, ale taký koniec sme vôbec nečakali

22.06.2018 iva

Nuda partnerského života nás dobehla. Odcudzili sme sa a nevedeli nájsť cestu k sebe.

 „Vyjasnili  sme si, čo nám prekážalo, a naučili sme sa tolerovať svoje chyby.“ „Vyjasnili sme si, čo nám prekážalo, a naučili sme sa tolerovať svoje chyby.“

Dohodli sme sa, že si dáme pauzu. Síce sme spolu žili, ale každý z nás sa pozeral po niekom inom. Po nejakom inom šťastí, ktoré sme už doma nenachádzali. Sľúbili sme si, že budeme stále v kontakte, aj keby si niekto z nás našiel niekoho iného. Jarovi sa to podarilo v krátkom čase. Našiel si babu a čoskoro sa odsťahoval, ale písali sme si aj volali. Mne to trvalo dlhšie, ale aj ja som si našla sympaťáka, ktorý mal to, čo nemal Jaro. Veľmi rýchlo som však zistila, že je to o tom istom, len v iných odtieňoch.

Síce, na rozdiel od Jara, sme žili veľmi aktívne, veľa sme cestovali, mali sme plno zážitkov a vyskúšala som si kopec nových vecí, na druhej strane bol prudký, vzťahovačný a urážlivý, čo mi začalo hrozne prekážať. Po roku som sa s ním rozišla a Jaro bol stále ten chlap, ktorému som sa zdôverovala. Ani jemu to nešlo tak, ako si predstavoval. Ale keď jeho Simona otehotnela, naše cesty sa rozdelili. Po nejakom čase som ho stretla v jednej firme, s ktorou spolupracovala tá moja. Bola to náhoda, ale potešila ma.

Už sme sa totiž cielene nevyhľadávali ani nekontaktovali. Jaro sa mi zdal iný, priznal sa, že Simonka potratila a že to nezvládla a rozišla sa s ním. Vyzeral naozaj zničene. Tak sme si dohodli večeru. A po večeri sme šli ku mne ešte na víno a odvtedy už vlastne neodišiel. Naše cesty sa zase spojili. So skúsenosťami, ktoré sme mali za sebou, akoby to šlo lepšie. Naozaj sme si vyjasnili, čo nám prekážalo, a naučili sme sa tolerovať svoje chyby. Dnes mám skvelého manžela, dcéru a som šťastná, že práve s Jarom strávim zvyšok života.

Laura

Tlačiť Diskusia
Focus Media