Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Vydatá Gitka: Manžel ma nudil, tak som si začala s kolegom! Taký koniec som však nečakala ani ja sama

10.07.2018 iva

Keď som bola mladá, prekážalo mi toľko vecí v manželstve. Bazírovala som na maličkostiach a nevšímala si celok.

Dnes Gitka vie, že bazírovať na maličkostiach nemá zmysel. (ilustračné foto) Dnes Gitka vie, že bazírovať na maličkostiach nemá zmysel. (ilustračné foto)

Pritom sme boli taký zohraný pár, nehovoriac o tom, že Ľudo bol výborným otcom. Ale aj tak mi na ňom prekážalo, že je pomalý, nepriebojný, že sa neholí, že mu nezáleží na tom, ako vyzerá...

Stalo sa, že som sa zoznámila so šarmantným kolegom, ktorý u mňa vycítil príležitosť, a začali sme flirtovať. Najprv to bola zábava, ale po čase som sa zaľúbila. Zažila som pri ňom vzrušenie ako nikdy predtým. No keďže kolega to nechcel nikam ďalej posúvať a ja áno, rozhodol sa, že bude lepšie, ak sa prestaneme stretávať. Neuniesla som hľadieť naňho v práci a nebyť s ním, a tak som dala výpoveď.

Môj manžel určite cítil, ako sa duševne vzďaľujem od rodiny, ale nepoznal dôvod. A ani dodnes ho nevie. Dala som si pauzu. Od práce aj od toho chaosu, ktorý som si sama vyrobila. Bolo leto, šla som na dlhú dovolenku s deťmi a na konci sa k nám pridal aj manžel. Bolo nám dobre. Snažil sa. Dokonca mnohé veci kvôli mne zmenil, ale ja som ho už neľúbila. Nevedela som, ako ďalej, ale nemala som ani motiváciu od neho odísť. Dnes viem, že sa dá žiť šťastne a spokojne aj bez tej vysnívanej lásky. Ja som si tým zachránila rodinu. Nemám pocit, že by som sa obetovala. Cítim sa s nimi dobre a to mi už nikto nevezme.

Gitka

Tlačiť Diskusia (15)
Focus Media