Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Horoskop na leto 2018: Bude to pestré! Ktoré znamenie sa môže tešiť na horúce flirty a šťastie v láske?

19.06.2018 vl

Láska, šťastie, úspech – toto všetko má pre nás leto 2018 a hviezdy nám ho budú rozdávať plnými priehrštiami. Veríme, že každé znamenie si bude užívať veľa romantiky, cestovania, oddychu, ale aj pracovných a osobných úspechov.

Máte sa na čo tešiť! 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Máte sa na čo tešiť!

BARAN 21. 3. – 20. 4.

Baran 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Baran

Čo pre vás znamená šťastie? Vášeň, spontánnosť, ale aj šport!

Len ten, kto prijme rozhodnutia, môže znovu preraziť 

Leto bude rôznorodé. Veľa baranov 1. dekády (21. – 30. 3.), ktorí sa od začiatku roka trápia s nedoriešenými partnerskými problémami, bude s nimi bojovať až do septembra. Dôležité sú jednoznačné rozhodnutia a čisté vzťahy. Bude vám čím ďalej, tým jasnejšie, čo a koho vlastne chcete. Takto sa zbavíte závislostí a je pravdepodobné, že až po rozchode sa naštartujete do nového šťastnejšieho života. Ostatné dekády znamenia môžu svoje srdce s dôverou otvoriť láske svojho partnera (v júni a aj v septembri). Začiatkom leta budete plné humoru a tiež budete sebavedome flirtovať. V auguste máte šancu zmieriť sa so svojimi silnými aj slabými stránkami. Budete obdivované. 

Na toto sa môžete tešiť

Nech sa vám do cesty postaví ktokoľvek, nemáte sa čoho báť. Máte okolo seba dosť spojencov, ktorí vám pomôžu, keď bude treba! Spoľahnúť sa môžete na Blížencov, Leva aj Vodnára. V pracovnej a finančnej oblasti čakajte zlepšenie. Ukážete sa len v tom najlepšom svetle, lebo máte dobrú stratégiu a viete rokovať. 

Na toto si dajte pozor!

Čakajú vás aj ťažšie úlohy a výzvy. Chýba čas na to, aby sa všetky povinnosti stíhali v pohode. Dôležité je, aby ste kritiku brali vážne, ale bez agresie alebo urážania sa. Akceptujte aj tých, čo rozmýšľajú inak ako vy, a neprezentujte svoj názor ako jediný správny. Nehádajte sa, aby ste si z niekoho nevypestovali nepriateľa na celý život! Dbajte na dostatok pohybu a nepreťažujte sa!

Špeciálne termíny

17./18. 6.: Šanca na erotický ohňostroj s Levom, zmysly sa vám celkom pobláznia...

5./6. 7.: Skvelé úspechy v práci zvyšujú vaše sebavedomie aj atraktivitu.

14./15. 8.: Ideálny čas na vyznanie lásky, žiadosť o ruku, plánovanie rodiny aj na cestovanie. 

 

Tlačiť Diskusia
Focus Media