Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Horoskop na leto 2018: Bude to pestré! Ktoré znamenie sa môže tešiť na horúce flirty a šťastie v láske?

19.06.2018 vl

Láska, šťastie, úspech – toto všetko má pre nás leto 2018 a hviezdy nám ho budú rozdávať plnými priehrštiami. Veríme, že každé znamenie si bude užívať veľa romantiky, cestovania, oddychu, ale aj pracovných a osobných úspechov.

Máte sa na čo tešiť! 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Máte sa na čo tešiť!

BÝK 21. 4. – 20. 5.

Býk 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Býk

Tešte sa na horúce flirty, a šťastie v láske

Ste obletované a vždy ste aj ľahká korisť pre všelijakých záletníkov. Pozor na žiarlivosť a dbajte aj na tie dôležité veci ako spoľahlivosť, zodpovednosť a tiež materiálna základňa! Pokúšať sa o vás budú Kozorožec, ale aj Panna. Zadané sa budú svojim láskam teraz cítiť naozaj veľmi blízko. Pre nečakané udalosti spoznáte a začnete si vážiť aj celkom iné stránky toho druhého. Dôsledkom bude nové vzplanutie vašej spoločnej lásky. Ak ste nezadané, tak vaše šance na vzťah sú ozaj vysoké. Len si dajte pozor, aby ste svojimi prílišnými nárokmi, žiarlivosťou aj tvrdohlavosťou každého nápadníka neodplašili. 

Na toto sa môžete tešiť

Vaša energia aj radosť zo života narastajú! Vďaka povzbudivým rozhovorom so zaujímavými a múdrymi ľuďmi sa dozviete viac o tom, čo presne chcete, a urobíte všetko pre to, aby ste to dosiahli. Máte šancu aj na lepšiu prácu, splatenie dlhov, nečakané dedičstvo alebo výhru. Nájdete nových priateľov a budete sa venovať svojim koníčkom. 

Na toto si dajte pozor!

Nebuďte príliš samopašné. Nedajte sa len tak presvedčiť na veľké nové úlohy a určite nepožičiavajte peniaze. Na všetky ťažké a dôležité rozhodnutia sa svedomito vopred pripravte a dajte si pomôcť od skúsených a spoľahlivých známych.

Špeciálne termíny

15./16. 6.: Spojenca na nové pracovné projekty nájdete v Panne. Dvere k úspechu v práci, ale aj láske vám môže otvoriť Škorpión.

21./22. 7.: Horúci flirt vás môže stáť priateľstvo, ale aj vašu dobrú povesť. Chcete to riskovať?

13./14. 9.: Váš partner vás bude milovať ešte viac, keď mu dáte viac priestoru na dýchanie. Nesledujte ho toľko!

 

Tlačiť Diskusia
Focus Media