Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Horoskop na leto 2018: Tieto znamenia si budú užívať veľa romantiky, cestovania a ešte niečoho navyše

20.06.2018 vl

Láska, šťastie, úspech – toto všetko má pre nás leto 2018 a hviezdy nám ho budú rozdávať plnými priehrštiami. Veríme, že každé znamenie si bude užívať veľa romantiky, cestovania, oddychu, ale aj pracovných a osobných úspechov.

Cez leto sa máte na čo tešiť! 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: iStock Cez leto sa máte na čo tešiť!

RAK 22. 6. – 22. 7.

Rak 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Rak

Čo pre vás znamená šťastie? Pocit bezpečia, harmónia a milá spoločnosť!

V práci aj vo financiách to pôjde skvelo.

Prvá dekáda znamenia (22. 6. – 1.7.) musí počítať so skúškami v láske a partnerstve. Najvyšší čas vysvetliť si všetky nezhody a nezrovnalosti. Inak príde kríza! Druhá a tretia dekáda si až do septembra môže užívať bezstarostné šťastie. Kto stretne teraz lásku, skoro s ňou bude vážne plánovať budúcnosť aj potomstvo. S Býkom môžete plánovať stavbu domu a so Škorpiónom zas vychutnávať veľa nežností. Ten najlepší a najkrajší čas na založenie rodiny a cestovanie v páre. Dajte si pozor, aby ste nepôsobili príliš „mamičkovsky“ a nikoho nepoúčajte.

Na toto sa môžete tešiť

Darí sa vám pri rokovaniach, ste diplomatické, viete sa vcítiť do druhých a rýchlo vytvárate šikovné stratégie. V práci a vo financiách to teraz pôjde len k lepšiemu. Vaše nápady a návrhy budú s nadšením prijaté a obchody budú prekvitať. Budete presvedčivé aj pri pohovoroch. Možný je aj flirt na pracovisku, ktorý sa môže zmeniť aj na niečo vážnejšie. Dobre vybavíte aj povinnosti na úradoch. Ak hľadáte nové bývanie, teraz by sa mohlo objaviť to vaše vysnívané.

Na toto si dajte pozor!

Nepúšťajte sa do hádky s Baranom. Ale ani neodchádzajte celkom bez vlastnej obhajoby. Zostaňte vecné a koncentrujte sa na vašu prácu. Stráňte sa zbytočného rizika a buďte trpezlivé, aj keď veci budú trvať o čosi dlhšie. V partnerstve sa konfliktom najlepšie vyhnete tak, že budete úprimné a jasne vyjadríte svoje pocity aj túžby.

Špeciálne termíny

20./21. 6.: Vždy ste po takom túžili – partner, čo vás berie takú, aká ste a ešte vás aj obdivuje. Poriadne sa dívajte, už sa blíži!

15./16. 7.: Je to až neuveriteľné, ako vás niekto dokáže tak presne odhadnúť... a vy preto smerujete rovno do jeho náruče.

15./16. 9.: Trefa do čierneho – tu je možná láska na prvý pohľad.

Tlačiť Diskusia
Focus Media