Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Veľký horoskop na leto 2018: Kto zažije v láske veľké turbulencie? V auguste sa stane niečo neočakávané

21.06.2018 vl

Láska, šťastie, úspech – toto všetko má pre nás leto 2018 a hviezdy nám ho budú rozdávať plnými priehrštiami. Veríme, že každé znamenie si bude užívať veľa romantiky, cestovania, oddychu, ale aj pracovných a osobných úspechov.

Máte na čo tešiť! 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Máte na čo tešiť!

VÁHY 24. 9. – 23. 10.

Váhy 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Váhy

Čo pre vás znamená šťastie? Harmónia, spoločnosť, pekné veci a zábava!

Po kríze už na vás máva nové šťastie

Toto leto bude pre každú z vás trochu iné. Váhy z prvej dekády znamenia (24. 9. až 2. 10.) musia čeliť dlho odsúvaným problémom, inak hrozí rozchod. Najvyšší čas zbaviť sa závislostí a urobiť jasné rozhodnutia. Nemusíte sa vždy všetkému len pasívne prispôsobiť! Mnohé ženy v znamení Váh dostanú šancu na novú lásku. A či už to bude nový partner alebo ten, s ktorým ste už dlhšie spolu, budete si užívať chvíle šťastia, romantiky a pozornosť svojho obdivovateľa.

Na toto sa môžete tešiť

S disciplínou, usilovnosťou, diplomatickou šikovnosťou a s najlepším zaobchádzaním sa vám podarí splniť plány. Aj vďaka podporovateľom, ktorí vám otvoria tie správne dvere. Teraz ste odvážne a bojujete za svoje nároky. Máte šancu získať späť peniaze, ktoré ste požičali. Aj vďaka tomu budete sebavedomejšie a nezávislejšie. Sľubný flirt s Vodnárom, lebo si navzájom nechávate dosť priestoru na vlastné záujmy. Ale v auguste a septembri môžete nadviazať vzťah aj s mužom v znamení Váh.

Na toto si dajte pozor!

Pod vplyvom kritických planét Mars a Saturn sa vo vás môže nahromadiť mimoriadne veľká zlosť. A hrozí výbuch! Dôležité je viesť otvorenú komunikáciu a všetok vzťahový stres hneď riešiť. Ak je to nevyhnutné, navštívte aj párového terapeuta. Ktorá sa teraz nanovo zamiluje, mala by dbať na svoju citovú aj finančnú nezávislosť.

Špeciálne termíny

5./6. 7.: Totálna romantika! Srdce vám rozbúcha spriaznená duša. Konečne ste sa našli.

6./7. 8.: Ste obdivované. Váš úspech aj vystupovanie vás robia veľmi sexi. Úžasné momenty šťastia.

28./29. 8.: Je nemožné, aby ste odolali šarmu Leva. Možná horúca aféra a možno aj niečo viac. 

 

Tlačiť Diskusia
Focus Media