Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Veľký horoskop na leto 2018: Kto sa môže tešiť na dni plné mimoriadnych prekvapení a vášnivých chvíľ?

22.06.2018 vl

Láska, šťastie, úspech – toto všetko má pre nás leto 2018 a hviezdy nám ho budú rozdávať plnými priehrštiami. Veríme, že každé znamenie si bude užívať veľa romantiky, cestovania, oddychu, ale aj pracovných a osobných úspechov.

Máte sa na čo tešiť! 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock‎ Máte sa na čo tešiť!

KOZOROŽEC 22. 12. – 20. 1.

Kozorožec 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Kozorožec

Čo pre vás znamená šťastie? Angažovanosť, stabilita, úspech v práci!

Nové výzvy, nové šance! 

Toto leto bude pre vás také premenlivé. Prvá dekáda znamenia (22. – 31. 12.) budete bojovať s potláčanými problémami a hrozí aj kríza vo vzťahu! Druhá a tretia dekáda1. 1.-20.1.) bude prežívať šťastie v láske, blízkosť a harmóniu. Čaká na vás aj veľa flirtov. Ak sa koncom leta objaví aj vážnejšia známosť, dobre ho vyspovedajte, aký je a v detstve bol jeho vzťah k mame. Čím lepší vzťah majú, tým väčšia šanca, že je vyrovnaný a vie, ako lásku prijímať aj dávať.

Na toto sa môžete tešiť

Svoje sily dokážete zmobilizovať a aj tie najťažšie úlohy zvládnete na výbornú. Potrebujete veľké výzvy, aby ste si uvedomovali, že žijete. A viete byť so sebou spokojné len vtedy, keď sú všetky úlohy celkom splnené. V práci sa vám bude mimoriadne dariť koncom júna a tiež v septembri. Máte šance na kariérny postup. Pozitíva čakajte aj vo finančnej oblasti a pri vybavovačkách na úradoch.

Na toto si dajte pozor!

Dlho ste čakali, ale teraz sa konečne dokážete vzdať spoločnosti ľudí, ktorí vám neprospievajú, stále vás z niečoho obviňujú a nikdy nedodržia slovo. Niektoré sa rozídu aj s partnerom a s odstupom času to budú vnímať ako vyslobodenie. Snažte sa byť trpezlivé, rozumné a láskavé. V práci sa príliš nehádajte, len preto, že niekto nerobí všetko podľa vašich predstáv!

Špeciálne termíny

23./24. 6.: Tešte sa na citlivé rozhovory a potom spaľujúcu vášeň s Rakom alebo so Škorpiónom.

24./25. 7.: Niekto z vášho okolia je vášmu srdcu čoraz bližší...

13./14. 9.: Otvorený rozhovor s partnerom môže dokázať zázraky. Aj keď sa hneď všetko nevyrieši, padnete si do náručia a budete šťastní.

  

Tlačiť Diskusia
Focus Media