Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Dojímavé! Angelina Jolie našla v detskej izbe dcérky Shiloh list, ktorý jej takmer zlomil srdce

04.06.2018 KaD

Angelina našla v detskej izbe listy svojej dcérky Shiloh. Písala v nich ockovi Bradovi...

Angelina Jolie, Shiloh 18 obrázkov vo fotogalérii Angelina Jolie, Shiloh

19 mesiacov prežívali deti krásnej a charizmatickej herečky Angeliny Jolie a sympaťáka Brada Pitta ich boj o to, kto a ako sa o ne bude starať. Nakoniec to vyzerá na happy end, pretože Bradovi sa podarilo svoju ex presvedčiť, že je skutočne dobrým otcom a tá mu povolila tráviť s ich šiestimi deťmi oveľa viac času.

Všetky deti prišli podporiť premiéru maminho filmu First They Killed My Father. 18 obrázkov vo fotogalérii Všetky deti prišli podporiť premiéru maminho filmu First They Killed My Father.

Prelomil jej tvrdohlavosť

Ešte donedávna mohol byť ocinko Brad s deťmi len v presne stanovený termín a obmedzený čas. Dnes je všetko inak a Maddox (16), Pax (14), Zahara (13), Shiloh (11) a deväťročné dvojičky Knox a Vivienne môžu byť s ockom častejšie a dlhšie. Pomohla mu v tom náhoda - Angelina našla v detskej izbe listy svojej dcérky Shiloh. Písala v nich ockovi Bradovi, ako jej veľmi chýba, no nikdy ich neposlala.

Šťastné obdobie je už minulosťou. 18 obrázkov vo fotogalérii Šťastné obdobie je už minulosťou.

Návštevy v LA

V poslednom čase si Bradovi susedia všimli častejšie príchody a odchody Angeliny u Brada, viackrát za deň aj viackrát do týždňa. Los Feliz je miesto, kde deťúrence vyrastali až do roku 2016, kedy sa ich rodičia rozišli. A hoci Bradovo sídlo chránia vysoké a hrubé múry, často sa spoza nich ozýva detský smiech. Angelina teda urobila super vec, deti, ocko a aj ona sú šťastnejší a spokojnejší.

Deti Angeliny Jolie 18 obrázkov vo fotogalérii Deti Angeliny Jolie

Tlačiť Diskusia (5)