Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Z Konvičkovej a Bagárovej sú dnes sexice, ale uvidíte ich fotky z mladosti a... Aha, aké šumienky boli!

03.06.2018 Casprezeny.sk

Markéta Konvičková a Monika Bagárová patria k najkrajším českým speváčkam. Pozrite sa, ako vyzerali v detstve.

Monika Bagárová a Markéta Konvičková 27 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Archív M. K. a M. B. Monika Bagárová a Markéta Konvičková

Spolu súťažili v SuperStar, ale v súkromí je každá z nich iná. Kým bývalá SuperStáristka Monika Bagárová nemala problém priznať na sociálnej sieti svoje vzťahy a často zverejňuje aj spoločné fotky, Markéta na to išla inak.

  Z Konvičkovej a Bagárovej sú dnes sexice, ale uvidíte ich fotky z mladosti a... Aha, aké šumienky boli! 27 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Život

Markéta bola pomerne dlho medzi českými celebritami úplnou výnimkou. Napriek tomu, že je krásna a žiadaná, bola až do svojej osemnástky stále panna. Na tom by nebolo nič čudné, keby sa už od svojich pätnástich rokov nepohybovala v šoubiznise a o mužov v jej blízkosti rozhodne nemala núdzu.

Z Konvičkovej a Bagárovej sú dnes sexice, ale uvidíte ich fotky z mladosti a... Aha, aké šumienky boli! 27 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Archív M. K.

Teraz však obidve dievčatá majú našliapnuté na úspešnú kariéru, obidve majú priateľov, Monika Bagárová má muzikanta Davida, Markéta Konvičková zase svojho pilota a všetko je tak, ako má byť. Navyše, z nevinných šumienok sú ozajstné sexi dračice a veľmi to babám pristane. Okrem toho, že pekne spievajú, sú ozdobou všade, kde sa objavia.

 

  Monika Bagárová: Je strašné, že 
plasticky upravené celebrity dávajú 
mladým dievčatám príklad! 27 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: PETER KORČEK Monika Bagárová: Je strašné, že 
plasticky upravené celebrity dávajú 
mladým dievčatám príklad!

Z Konvičkovej a Bagárovej sú dnes sexice, ale uvidíte ich fotky z mladosti a... Aha, aké šumienky boli! 27 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Archív M. K.

 

Tlačiť Diskusia
Focus Media