Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Vďaka týmto jedlám pôjdu kilá dole a ešte sa aj dobre najete: Toto sú najchutnejšie spaľovače tukov!

07.06.2018 Lenka Molnárová

Do začiatku leta zostáva už len zopár dní, a preto každý hľadá účinný spôsob, ako sa dostať čo najskôr do formy.

Chcete aj vy schudnúť a neviete, ako na to? 21 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock‎ Chcete aj vy schudnúť a neviete, ako na to?

Vedeli ste, že kombinácia vybraných jedál vám môže pomôcť v chudnutí? Jedlo si viac už nemusíte odopierať, stačí, keď budete jesť tie správne suroviny. Spojili sme potraviny, ktoré sú známe svojimi schopnosťami spaľovať tuky a vytvorili sme pre vás tie najlepšie kombinácie.

Ovsené vločky a arašidové maslo

Ovos patrí medzi najzdravšie obilniny na svete. Okrem množstva prospešných látok obsahujú ovsené vločky aj betaglukán, ktorý pomáha redukovať cholesterol a hladinu cukrov v krvi. Po ich konzumácii sa budete rýchlo cítiť zasýtení.

Arašidové maslo je v podstate pyré z arašidov, ktoré sa skladá z množstva proteínov a zdravých tukov. Táto pochutina je skvelá pre všetkých, ktorí sa snažia konzumovať čo najmenej cukru vo svojej strave. Ochuťte si nabudúce raňajky ovsenými vločkami s arašidovým maslom a kilá pôjdu dole samé.

Ovos je bohatý na bielkoviny, vlákninu, vitamín B či betaglukán. 21 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Ovos je bohatý na bielkoviny, vlákninu, vitamín B či betaglukán.

Arašidové maslo 21 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Peter Brenkus Arašidové maslo

Tlačiť Diskusia (1)
Focus Media