Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Svet je z nej namäkko! Princeznička Charlotte sa už teraz správa ako kráľovná: Pozrite sa, čo spravila pred davmi

18.06.2018 bak

S každým ďalším vystúpením na verejnosti si malá Charlotte získava nových priaznivcov vďaka svojej sebavedomej a veselej povahe.

Kráľovská rodina na balkóne pri vojenskej prehliadke Trooping the Colour. 13 obrázkov vo fotogalérii Kráľovská rodina na balkóne pri vojenskej prehliadke Trooping the Colour.

Ďalší fanúšikovia jej pribudli aj po tom, čo 3-ročná princeznička sledovala z balkóna Buckinghamského pláca s celou kráľovskou rodinou vojenskú prehliadku Trooping The Colour.

Kráľovská rodina na balkóne pri vojenskej prehliadke Trooping the Colour. 13 obrázkov vo fotogalérii Kráľovská rodina na balkóne pri vojenskej prehliadke Trooping the Colour.

Video zachytáva, ako malá slečna radostne tlieska pri leteckej prehliadke a zdvíha hore hlavu, aby videla exhibičné prelety. Na konci ceremoniálu sa obráti k svojej prababičke, kráľovnej Alžbete, a keď vidí, že máva davom, zopakuje toto gesto po nej. Toto si všimla aj jej mama, vojvodkyňa Kate, radostne sa usmiala a pošepkala to pyšne manželovi, princovi Williamovi.

Princeznička Charlotte sleduje svoju prababičku a zopakuje po nej gesto. 13 obrázkov vo fotogalérii Princeznička Charlotte sleduje svoju prababičku a zopakuje po nej gesto.

Pozrite si video: 

Napriek tomu, že Charlotte je ešte maličká, zdá sa, že je veľmi vnímavá a masy ľudí očarila pri verejných vystúpeniach už viackrát. Narozdiel od svojho staršieho brata Georga je menej hanblivá a kráľovské zamávanie predviedla už niekoľkokrát, napríklad aj vtedy, keď si išla s ockom a bračekom do pôrodnice po najmladšieho súrodenca, princa Louisa. Ľuďom začala mávať sotva vystúpila z auta.

Princezná Charlotte zamávala ľuďom kráľovským gestom, keď si išla do nemocnice po bračeka. 13 obrázkov vo fotogalérii Princezná Charlotte zamávala ľuďom kráľovským gestom, keď si išla do nemocnice po bračeka.

Napokon, príležitostí na trénovanie kráľovských gest má viac než dosť, keďže spolu s rodičmi cestuje nielen po rodnej krajine, ale aj na množstvo zahraničných štátnických ciest.

Viac fotiek nájdete v galérii »

Tlačiť Diskusia (4)