Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ten dopadol! Tak vyzerá Viktor Vincze po roku manželstva s Adelou: Ktorý muž by chcel byť v jeho koži?

15.06.2018 piv

Adela a Viktor Vinczeovci sú neustále pod drobnohľadom, ale takto ste známeho moderátora ešte nevideli... Aha, ako dopadol pri svojej manželke. Pozrite si foto.

Adela Vinczeová a Viktor Vincze 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Foto: Danka Matušková Adela Vinczeová a Viktor Vincze

Manželia Vinczeovci ako divadelní herci? Pozrite, čo si o ich výkone myslia kolegovia z brandže. 

Adela Vinczeová a Viktor Vincze 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Foto: Danka Matušková Adela Vinczeová a Viktor Vincze

Adela a Viktor Vinczeovci patria k ostro sledovaným osobnostiam slovenského šoubiznisu. Sú neustále pod drobnohľadom a všetko, čo sa okolo nich “mihne” sa stretáva s enormným záujmom. Adela s Viktorom však záujem verejnosti zvládajú na výbornú a mediálnu súčasť ich profesie berú s nadhľadom. To, že sa neboja ísť do spoločných aktivít aj s vedomím, že sa o každý ich krok zaujíma verejnosť aj fanúšikoviai, svedčí aj fakt, že prednedávnom vstúpili na divadelné dosky, ktoré znamenajú svet. Neriešia to, čo si kto o nich bude myslieť, robia jednoducho iba to, čo ich baví. Tri mesiace skúšali divadelné predstavenie Odchody vlakov, ktoré sa rozhodli odohrať aj pred verejnosťou vo viacerých slovenských mestách. 

S divadelným predstavením navštívia niektoré slovenské mestá. 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Daniela Matúšková S divadelným predstavením navštívia niektoré slovenské mestá.

Adela a Viktor sa vyjadrili, že hrať pred reálnym publikom bol skutočný zážitok. „Mali sme o niečo väčší pocit zodpovednosti a trému, ale diváci reagovali pekne," prezradili moderátori. Ich absolútne prvé publikum bolo zložené z rodiny, priateľov a kolegov, ktorých moderátori pozvali na exkluzívnu premiéru. Medzi pozvanými hosťami boli napríklad herec Vlado Kobielski, či Viktorovi kolegovia z televízie - Lenka Vavrinčíková a Michal Kovačič.  

Adela Vinczeová, Viktor Vincze 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Danka Matušková, Jakub Cisár Adela Vinczeová, Viktor Vincze

A  ako ich herecký výkon hodnotia kolegovia z brandže, ktorí si  Odchody vlakov nenechali ujsť?

Adela Vinczeová a Viktor Vincze 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Foto: Danka Matušková Adela Vinczeová a Viktor Vincze

Herec Vlado Kobielski sa o ich spoločnom hereckom počine vyjadril:  „Adelka je najlepšia moderátorka, Viktor je špičkový moderátor spravodajstva a títo dvaja  ľudia sa rozhodli venovať svoj voľný čas, energiu a silu dobrodružstvu v divadelnom predstavení, ktoré si rozhodne netreba nechať ujsť." 

Na javisku zahrali vášeň, došlo aj na intimitu. 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Daniela Matúšková Na javisku zahrali vášeň, došlo aj na intimitu.

A ku Kobielskemu sa pridala aj Viktorova kolegyňa zo spravodajstva Lenka Vavrinčíková:  „Keď sa dvaja neherci rozhodnú hrať divadlo, môže to dopadnúť všelijako. V prípade Adel a Viktora to však dopadlo na výbornú. Vynikajúca hra a nečakane skvelé herecké výkony - to sa oplatí vidieť! A pozitívami nešetril ani Viktorov kolega zo spravodajstva, redaktor a moderátor Michal Kovačič: „Vedel som, že Adela a Viktor sú zárukou kvality. Vysoko ale predčili moje očakávania. Treba vidieť," dodal Kovačič.

Viktor Vincze 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Danka Matušková, Jakub Cisár Viktor Vincze

Ak ste aj vy zvedaví na to, ako sa Vinczeovci popasovali s divadelnou výzvou, vidieť ich môžete už 19. júna v Dome kultúry v Prievidzi, 24. júna v Kine Hviezda v Trenčíne a 28. júna v SD Karola Spišáka v Nitre.

  Adela Vinczeová, Viktor Vincze 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Danka Matušková, Jakub Cisár Adela Vinczeová, Viktor Vincze

Tlačiť Diskusia (3)
Focus Media