Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Legendárne princezné Arabela a Xénia 38 rokov po nakrúcaní: Dnes sú už babičky, ktorá sa viac zmenila?

19.06.2018 Casprezeny.sk

Keď nakrúcali rozprávkový seriál, princezná Xénia Dáda Patrasová mala 24 a princezná Arabela dokonca len 21 rokov... a dnes sú z nich už babičky.

Herečku Janu Nagyovú preslávila rola princeznej Arabely. 9 obrázkov vo fotogalérii Herečku Janu Nagyovú preslávila rola princeznej Arabely.

Za takmer 40 rokov sa obidve dámy poriadne zmenili, napokon, ani nečudo, veď z obidvoch sú dnes už babičky. A obidve mali pomerne pestrý život.

  Princezná Arabela 9 obrázkov vo fotogalérii Princezná Arabela

Jana sa vydala veľmi mladá, a jej prvé manželstvo nevyšlo, zostala jej z neho iba dcéra. Po ňom hľadala svoje šťastie v Nemecku po boku svojho druhého muža.

Anna Slováčková a Jana Nagyová 9 obrázkov vo fotogalérii Anna Slováčková a Jana Nagyová

Hoci si myslela, že práve Harald, otec jej druhého dieťaťa, syna Haralda, bude tým pravým, opäť nasledoval rozvod a Jana sa vrátila do Česka, kde skúšala podnikať v kozmetike. Žiaľ, jej firma skrachovala, a Jana opäť hľadala útočisko v Nemecku, kde stretla svojho tretieho manžela a ako 43-ročná priviedla na svet dcéru Emmu Sophiu.

Rozprávkový seriál Arabela. 9 obrázkov vo fotogalérii Rozprávkový seriál Arabela.

Dnes je z nej príjemná a elegantná dáma, ktorá sa dokonca teší z prvej vnučky od staršej dcéry.

Dagmar Patrasová sa síce vydávala len raz v živote za muzikanta Felixa Slováčka, sú manželia už 35 rokov a majú spolu dve deti - syna Felixa a dcéru Aničku. Na staré kolená ale prežíva poriadne turbulentné obdobie. Felix bol vždy na baby, a žiadnu sukňu nenechal na pokoji, ale po sedemdesiatke si našiel priateľku o 40 rokov mladšiu a Dáda sa nestíhala čudovať. Napokon si aj ona našla priateľa, Taliana Vita.

Aj z Dády sa medzičasom stala už dvojnásobná babička, má dvoch vnúčikov od staršieho syna Xelixa. Ku kráse si občas pomôže nejakými skrášľovacími procedúrami, ale na svoj vek stále vyzerá celkom dobre a sexi.

 

 

Tlačiť Diskusia (3)