Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Poznáte svoje znamenie v indiánskom horoskope? Teraz odhalíte to, čo ste si pred sebou nikdy nepriznali

25.06.2018 bak

Ľudia sa v ťažkých časoch vždy obracali o radu ku hviezdam. Tak to robili mnohé kultúry, medzi nimi aj pôvodní obyvatelia Ameriky – indiáni.

Indiánsky horoskop má pre vás ukryté posolstvo. 4 obrázky vo fotogalérii Indiánsky horoskop má pre vás ukryté posolstvo.

Nájdite si svoje znamenie v indiánskom horoskope a zistite, aký má pre vás odkaz.

Bobor (20. apríl – 20. máj)

Silné znamenie, ktorému nič nezabráni v ceste. Prekážky buď prekoná, alebo obíde, ale za každú cenu pokračuje ďalej, aby dosiahol svoj cieľ. Máte jasno v tom, čo od života chcete a dokážete usilovne pracovať, aby ste to získali. Nie ste typ, ktorý čaká, že mu budú padať pečené holuby do úst. Máte dar prirodzene viesť a ovplyvňovať ľudí bez nátlaku. Využite to!

Jeleň (21. máj – 20. jún)

Ste veselá a temperamentná povaha, máte zmysel pre humor a schopnosť odľahčiť každú situáciu. Nie ste tá, ktorá si láme hlavu nad každou maličkosťou a celé noci nespí, lebo všetko príliš analyzuje. Viete, že väčšina problémov má riešenie a ak náhodou nie, treba to nechať plávať. Konfliktom sa radšej vyhnete akoby ste ich riešili a občas radšej zvolíte taktiku ústupu, aby ste sa nemuseli hádať. Mali by ste sa naučiť efektívnejšie komunikovať a čeliť aj nepríjemným situáciám. Jelene majú dar odľahčiť každú situáciu. 4 obrázky vo fotogalérii Jelene majú dar odľahčiť každú situáciu.

Ďateľ (21. jún – 21. júl)

Ak vás iní požiadajú o pomoc, nedokážete povedať nie. Ste prirodzene starostlivá a láskyplná osoba. Medzi vaše temnejšie stránky patrí to, že ste občas majetnícka a trochu dominantná a dokážete zraňovať slovami. Snažte sa najskôr zvážiť, či je vhodné povedať to, čo sa práve chystáte, a ušetríte si množstvo konfliktov.

Losos (22. júl – 21. august)

Ste veľmi energická a dynamická osobnosť, ktorá úplne ladí s letnými dňami, kedy ste prišli na svet. Máte štedrú a otvorenú povahu, ale veľmi citlivé srdce, ktorého sa všeličo ľahko dotkne. Potrebujete byť obklopená ľuďmi, ale tých si starostlivo vyberáte. Nie ste typ, ktorý vychádza s každým. Ak nájdete svoju spriaznenú dušu, ste jej naplno oddaná. Máte potrebu stále sa učiť niečo nové a duchovne rásť. Zaujímate sa o veci medzi nebom a zemou.

Tlačiť Diskusia