Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Letuška prezradila tipy, ako prečkať dlhý let: Krásna aj po hodinách vo vzduchu

28.06.2018 pkr

Skúsená letuška odkryla tajomstvá sviežeho vzhľadu počas cestovania lietadlom.

Mirelle zverejnila rady, ktoré pomáhajú pri dlhých letoch. 3 obrázky vo fotogalérii Mirelle zverejnila rady, ktoré pomáhajú pri dlhých letoch.

Mirelle Diniz (25) z Dubaja pravidelne lieta do Severnej a Južnej Ameriky a Austrálie ako letuška pre spoločnosť Emirates. Každá letuška má svoje tajomstvá, ako vyzerať počas dlhého letu upravene a Michelle sa rozhodla odkryť práve niekoľko svojich tipov, ktoré pomôžu aj bežným ženám na cestách.

Pomocníci počas dlhého letu

Letuška, ktorá sa označuje za milovníčku cestovania, nedá dopustiť na hydratačný krém a suchý šampón, tie sú nutnosťou na každej ceste. Namiesto tekutého mejkapu si vždy zabalí mejkap v podobe púdru, pomocou ktorého sa vyhne efektu popraskania jeho nánosu. Výhodou je, že samostatný púder tak úplne vynechá. Ďalšou dôležitou položkou je korektor, ktorý by mal byť vodeodolný, aby vydržal čo najdlhšie. Mladá letuška miluje cestovanie. 3 obrázky vo fotogalérii Mladá letuška miluje cestovanie.

Letušky spoločnosti Emirates sú preslávené aj svojimi červenými rúžmi. Červený rúž je preto najdôležitejšou súčasťou jej kozmetickej taštičky. Okrem rúžu je pre ňu dôležitý aj balzam na pery, ktorý ich hydratuje, keď sa odlíči. Svoj mejkap odstraňuje po každom lete a nahrádza ho hydratačným krémom aj v prípade, že si bude musieť naniesť mejkap o pár hodín znova.

Ako na stravu a spánok

Je ťažké udržiavať zdravý životný štýl, keď nemáte zabehnutú rutinu a chodíte spať v rôznych časoch. Nepriaznivé efekty tohto stavu minimalizuje tým, že sa snaží mať čo najnormálnejšie dni, kedy ide do posilňovne, pravidelne sa stravuje a dobre spí. Trikom na prestavenie vnútorných hodín je vedieť, čo robiť v každom čase príletu. Ak priletí do destinácie o jedenástej večer a v Dubaji je vtedy šesť hodín večer, pokúsi sa spať, aby si užila nasledujúci deň. Ak však pristane v novej destinácii po jedenástej doobeda, donúti sa zostať hore, kým nenastane vhodný čas na spánok v aktuálnom časovom pásme.

Čo sa týka tipov na pitie a jedlo, ak ste pasažierom počas dlhého letu, odporúča piť veľa vody, najlepšie však je priniesť si vlastnú fľašu, ktorú môže ako letuška pasažierovi priebežne napĺňať. Mnohí ľudia nepijú vodu, lebo nechcú ísť na toaletu, ale to je slabá obrana, myslí si Mirelle. V lietadle dochádza k rýchlej dehydratácii, preto by sa na mieste každého pasažiera radšej vyhla konzumácii alkoholu a kávy. Červený rúž je najdôležitejšia časť jej kozmetickej tašky. 3 obrázky vo fotogalérii Červený rúž je najdôležitejšia časť jej kozmetickej tašky.

 

Tlačiť Diskusia