Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ako schudnúť chutným spôsobom? Jedálniček dietologičky vás nasmeruje na správnu cestu

10.07.2018 pkr

Dietologička Leanne Ward (28) nedávno podrobne opísala šesť jedál, ktoré denne konzumuje s cieľom udržať si fit postavu.

Leanne priniesla tipy, ktoré dokáže dodržiavať každý. 4 obrázky vo fotogalérii Leanne priniesla tipy, ktoré dokáže dodržiavať každý.

Či už sa vám blíži dovolenka, alebo chcete schudnúť pár kilogramov, jej diétny plán musíte vyskúšať. Podľa Leanne je prvou vecou, ktorú musíte urobiť, konzumácia rôznych zdravých potravín, ale vo veľkom množstve. „Rozmanitosť je kľúčová, pokiaľ ide o úbytok tuku," vysvetlila Leanne na Instagrame. „Telo je neuveriteľne rozumné a čoskoro sa prispôsobí akejkoľvek rutine, takže ho prekvapte.“ Leanne nedá dopustiť na zdravé jedlá. 4 obrázky vo fotogalérii Leanne nedá dopustiť na zdravé jedlá.

Dietologička odporúča začleniť do vášho denného plánu na zníženie tuku dostatok farebných potravín a dodržiavať prístup 80/20 - 80 percent má tvoriť zdravé jedlo a 20 percent potraviny, na ktoré máte chuť. V rámci tohto prístupu volí avokádo s nakrájanými paradajkami, feta syr a to všetko pokvapkané šťavou z citróna. K tomu vypije ešte šálku zeleného čaju. Dietologička miluje zeleninu. 4 obrázky vo fotogalérii Dietologička miluje zeleninu.

„Moje druhé jedlo je vysoko proteínový grécky jogurt s dvomi polievkovými lyžicami granoly a kávy.“ Tretie jedlo dňa je zvyčajne šalát s konzervovaným tuniakom, olivami, syrom, hlávkovým šalátom, mrkvou a paradajkou. K tomu čierny čaj bez mlieka alebo cukru. „Štvrtým jedlom sú banány a 12 mandlí.“ Vo večerných hodinách konzumuje Leanne ďalší šalát, ale dopĺňa ho o kuskus a zeleninové kari s cícerom. „Mojím šiestym jedlom sú čerstvé jahody a neustále pitie na vody plnej ovocných plodov počas dňa,“ dodala. Strava sa podpísala aj na jej postave. 4 obrázky vo fotogalérii Strava sa podpísala aj na jej postave.

Tlačiť Diskusia