Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Lydka premýšľala nad výraznou zmenou účesu: Perfektné! Takto sa podarila jej vysnívaná balejáž

31.07.2018 Beata Suchá

Čitateľka Lýdia (27) má dovolenku ešte pred sebou, a tak sa chcela vybrať k moru s novým účesom.

Mladá žurnalistka pochádza z Prešova, no žije a pracuje v Bratislave. Vyskúšala si aj prácu letušky, preto nikoho neprekvapí, že jej vášňou je cestovanie. Lydka má dlhé nefarbené vlasy a nad výraznou zmenou premýšľala už dlho. Ten správny impulz prišiel v podobe našej obľúbenej rubriky, a tak si mladá kráska mohla dopriať vysnívanú balejáž.

Pred premenou

Lýdia pred premenou 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Miroslav Miklas Lýdia pred premenou

Kaderník Igor Novosad: Čo dokážu správne tóny

Je perfektné, keď sa predstava kaderníka stopercentne stotožní s predstavou klientky a môžem sa s chuťou pustiť do diela. Lydkine nefarbené vlasy sú ako stvorené pre dokonalú balejáž, pri ktorej farba prechádza od prirodzených korienkov do svetlejších pieskových tónov. V tomto prípade som zvolil tupý strih, ktorý skvele drží objem, postupka by spôsobila pravý opak. Vybrané pramene presvetlíme v dĺžkach a končekoch. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Miroslav Miklas Vybrané pramene presvetlíme v dĺžkach a končekoch.

Tip profesionála

Kompletné farbenie je v lete nepraktické a výsledkom sú nevzhľadné odrasty. Stavte na jemné zosvetľovanie v dĺžkach a končekoch, aby vlasy pôsobili ako vyblednuté od slnka.

Luxusný lesk nadobudnú vlasy fúkaním na veľkej guľatej kefe. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Miroslav Miklas Luxusný lesk nadobudnú vlasy fúkaním na veľkej guľatej kefe.

Vizážistka Kristy Wolf: Aby oči žiarili

Lydkine modré oči krásne vyniknú vďaka hnedým a fialovým tónom.

Modré oči krásne podporí hnedý a fialový odtieň. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Miroslav Miklas Modré oči krásne podporí hnedý a fialový odtieň.

Po premene

Lýdia po premene 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Miroslav Miklas Lýdia po premene

Tlačiť Diskusia
Focus Media