Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Princezná Charlotte je vraj celá kráľovná Alžbeta: Ale pozrite si tieto fotky! Babička Diana by mala radosť

11.07.2018 bak

Hoci princezná Diana nikdy neuvidí svoje rozkošné vnúčatá, jej krása v nich žije ďalej.

Princezná Charlotte 14 obrázkov vo fotogalérii Princezná Charlotte

Médiá si nedávno všimli, že prostredná dcérka princa Williama a vojvodkyne Kate – princezná Charlotte (3), sa veľmi podobá na svoju starú mamu. Princezničku Charlotte už teraz miluje celý svet, lebo kamkoľvek rodinka príde, strhne na seba pozornosť svojimi milými gestami. Na verejnosti totiž vystupuje veľmi prirodzene a sebavedome. A presne taká bola aj jej babička, nebohá princezná Diana.

Vľavo Charlotte, vpravo malá Diana.

Na internete sa dajú vidieť videá so vzácnymi zábermi, ktoré ukazujú princeznú Dianu v detstve. Keď si ich pozriete, tiež vám napadne, že tie dve – Diana a Charlotte majú veľa spoločných čŕt. Majú podobnú tvár a tvar očí, plné líčka a takmer rovnaký noštek. Z toho všetkého vychádza, že malá Charlotte má všetky predpoklady na to, aby sa stala dokonalým mixom krásy a šarmu troch významných žien – svojej prababičky kráľovnej Alžbety II., babičky princeznej Diany a maminy, vojvodkyne Kate. Ešte nevidíte tú podobu? Tu je fotka Charlotte pri fotke malej Diany.

Vľavo princezná Diana, vpravo princezná Charlotte 14 obrázkov vo fotogalérii Vľavo princezná Diana, vpravo princezná Charlotte

Hrdý ocko, princ William o svojej princezničke povedal, že miluje tanec rovnako ako milovala jeho mama a má tiež rada zvieratká. Princezná Diana mala ako malá dvoch škrečkov a jedného má aj Charlotte – volá sa Marvin.

VIDEO: Vzácne zábery z Dianinho detstva 

Tlačiť Diskusia (3)