Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Váš najväčší hriech podľa znamenia horoskopu! Odhaľte temnú stránku svojej duše: Toto ste o sebe vedeli?

11.07.2018 bak

Každé znamenie horoskopu má jedinečné vlastnosti a aj iné sklony k nerestiam. Aké sú vaše tajné hriechy?

K akým hriechom má vaše znamenie sklony? 5 obrázkov vo fotogalérii K akým hriechom má vaše znamenie sklony?

Baran: Zrada

Ste aktívny človek s veľkým temperamentom aj impulzívnosťou. Rozčuľujú vás ľudia, ktorí pri rozprávaní „mlátia prázdnu slamu“, nemáte čas počúvať niečie sťažovanie sa a vyplakávanie. To, k čomu sa pri zhode rôznych okolností dokážete uchýliť, je zrada. Pokojne sa zbavíte osoby, ktorá vám je na príťaž, hoci ste s ňou prežili aj pekné časy.

Býk: Pomsta

Rozhodne si nenecháte skákať po hlave a ak vám niekto máva pred nosom červeným súknom ako býkovi, určite zaútočíte. Necháte sa ľahko vyprovokovať do konfliktu a ostrej výmeny názorov. Ak niekto ublíži vám, alebo vašim blízkym, ste schopní prebdieť celé noci a kuť v hlave zákernú pomstu.

Býci dokážu namiesto spánku spriadať pomstu, ak im bolo ublížené. 5 obrázkov vo fotogalérii Býci dokážu namiesto spánku spriadať pomstu, ak im bolo ublížené.

Blíženci: Nečestnosť

Ste veľmi ambiciózni a máte vysoké ciele. Aby ste ich naplnili, ste ochotní uchýliť sa aj k drobným podvodom a klamstvám. Dosiahnuť cieľ je pre vás dôležitejšie ako prostriedky, ktoré k tomu viedli. Blíženci dokážu tiež zatajovať a zahmlievať, ťažko sa vám hovorí pravda a ťažko si priznávate vinu, ak ste niečo pokazili.

Tlačiť Diskusia