Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Charizmatický Michael Fassbender dlho nevedel nájsť tú pravú: Potom sa mu na tanečnom parkete stalo toto

11.08.2018 mon

Neskutočne talentovaný 185 cm herec Michael Fassbender s írsko-nemeckým pôvodom, modrými očami a virtuóznym hereckým prejavom patrí k tým najžiadanejším v Holywoode.

Okrem herectva mu nerobí problém hrať na hudobné nástroje. 4 obrázky vo fotogalérii Okrem herectva mu nerobí problém hrať na hudobné nástroje.

Charizmatický herec bol dlhé obdobie bez partnerky, zdalo sa, že nevie nájsť tú pravú. Potom sa zoznámil s herečkou Aliciou Vikander, zamilovali sa do seba a minulý rok sa tajne zobrali.

Dve nohy ľavé

Po prvý raz sa stretli priamo na tanečnom parkete: „Myslel som si, že som dobrý tanečník, kým nezačala tancovať aj ona. Potom som sa zrazu cítil, ako keby som mal obe nohy ľavé,“ uškŕňa sa Michael. „Ale aj tak to medzi nami neobyčajne iskrilo,“ tvrdí.

S manželkou – herečkou Aliciou Vikander. 4 obrázky vo fotogalérii S manželkou – herečkou Aliciou Vikander.

Disciplinovaný

Videli sme ho v dobrodružných výpravných sci-fi, ale aj v menších filmových drámach, dá sa povedať, že zahrá presvedčivo takmer všetko. Sám však dodržiava veľkú sebadisciplínu: „Nesmiem zaspať na vavrínoch. Vždy, keď sa učím novú úlohu, pristupujem k nej s veľkou zodpovednosťou.“

Vedeli ste, že

... je aj výborným muzikantom, ovláda hru na klavíri, gitare a akordeóne?

... vďaka rodičom hovorí plynule aj po nemecky?

Tlačiť Diskusia (1)