Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Konečne to ukázala! Takto vyzerala Kurnikovová počas tehotenstva: Iglesias tomu ešte stále nemôže uveriť

14.07.2018 bak

Prominentný párik – bývalá tenistka a popový spevák sa stali rodičmi v decembri minulého roka, no ešte stále tomu nemôžu uveriť.

Anna s Enriquem na začiatku ich vzťahu. 10 obrázkov vo fotogalérii Anna s Enriquem na začiatku ich vzťahu.

Ruska Anna Kurnikovová (37) a španielsky kráľ latino popu, Enrique Iglesias (43), sa stali 16. decembra 2017 hrdými rodičmi dcérky Lucy a synčeka Nicholasa.  Dlhoročnému páru sa darilo držať Annino tehotenstvo až do poslednej chvíle v tajnosti, a preto bol celý svet príjemne šokovaný správou o narodení dvojičiek.

Dvojica si rodičovstvo vychutnáva a často zásobujú sociálne siete milými rodinnými zábermi. Nedávno sa pochválili fotkami, kde si všetci spolu vychutnávajú pred telkou Majstrovstvá sveta vo futbale.

Anna uverejnila záber, na ktorom drží jedno z detí oblečené v modrom tričku s plyšovou loptou s logom majstrovstiev. Ten sladký úsmev je naozaj odzbrojujúci.

#Россия #worldcup2018 #GoRussia

Príspevok, ktorý zdieľa 🐾 Anna 🎈Аня (@annakournikova),

Enrique sa zase pochválil inou fotkou, kde mu jeden z drobcov sedí „na koni“ a pevne sa drží jeho šiltovky. Na deke, ktorú má tatino cez seba prehodenú vidno, že fandia jeho rodnej krajine – Španielsku. Zdá sa teda, že rodinka to má pri povzbudzovaní, vzhľadom na ich odlišné národnosti, pestré.

#worldcup #spain #portugal

Príspevok, ktorý zdieľa Enrique Iglesias (@enriqueiglesias),

Spevák a ruská tenistka sú spolu už 17 rokov a zaľúbili sa do seba pri natáčaní videoklipu k skladbe Escape. Špekulácie o ich svadbe sa objavili v minulom roku, keď Anna nosila veľký diamantový prsteň, ale zatiaľ nie je oficiálne známe, či sa naozaj zobrali. Ak áno, darí sa im to držať v tajnosti rovnako dobre ako Annino tehotenstvo.

I still can’t believe..... you’re mine

Príspevok, ktorý zdieľa Enrique Iglesias (@enriqueiglesias),

#tbt #37weeks ☀️☀️

Príspevok, ktorý zdieľa 🐾 Anna 🎈Аня (@annakournikova),

Tlačiť Diskusia