Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Jennifer Aniston v úprimnom rozhovore: Ako prežívam to, že sa mi nikdy nepodarilo stať mamou

20.08.2018 bak

Herečka poskytla úprimný rozhovor, v ktorom sa vyjadrila aj na citlivé a veľmi intímne témy.

Jennifer Aniston 17 obrázkov vo fotogalérii Jennifer Aniston

49-ročná hviezda sitkomu Priatelia poskytla rozhovor do septembrového vydania magazínu InStyle a mnohé klebety, ktoré o nej kolovali, uviedla na pravú mieru.

Jennifer v interview naznačila, že to, že sa nikdy nestala mamou, môže súvisieť so zdravotnými problémami. Zároveň vyslovila silnú vetu: „Prosím, nezaobchádzajte s bezdetnými ženami ako s poškodeným tovarom. Možno som neprišla na túto zem preto, aby som porodila dieťa.“

Víťazka ceny Emmy sa tiež posťažovala: "Všade o sebe počúvam a čítam takéto „fakty“: Jen si nevie udržať chlapa. Jen nechce mať dieťa, lebo je sebecká a príliš zameraná na kariéru. Jen je smutná a má zlomené srdce. V prvom rade musím podotknúť, že naozaj nemám zlomené srdce! To všetko sú len hlúpe dohady. Nikto totiž nevidí za moje zavreté dvere a nikto netuší, aké citlivé sú tieto témy pre mňa a pre môjho partnera. Nikto nevie, čím som si (čo sa týka dieťaťa) zdravotne a emocionálne prešla.“ Tým naznačila, že sa o dieťatko snažila, ale mala pravdepodobne problém s počatím.

S manželom Justinom Therouxom sa rozvádzajú. 17 obrázkov vo fotogalérii S manželom Justinom Therouxom sa rozvádzajú.

Jennifer sa rozišla s manželom Justinom Theuroxom začiatkom roka a momentálne pracujú na rozvode. Päť rokov bola vydatá za Brada Pitta a randila s hercom Vince Vaughnom a spevákom Johnom Mayerom.

V rozhovore sa vyjadrila aj na tému sexizmu v Hollywoode a viacerých prekvapila vyjadrením, že často sa k nej správali oveľa horšie ako muži skôr ženy z brandže. 

Jennifer Aniston 17 obrázkov vo fotogalérii Jennifer Aniston

Viac fotiek si pozrite v galérii »

Tlačiť Diskusia