Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

To je ale bruško! Slávna herečka čaká druhé dieťatko v pokročilom veku: Uhádnete, kto to je?

09.08.2018 bak

V apríli oznámila svetu šťastnú novinku o tom, že v 48 rokoch čaká svoje druhé dieťatko.

Rachel Weisz 13 obrázkov vo fotogalérii Rachel Weisz

Krásna herečka s maďarsko-rakúskymi koreňmi, Rachel Weisz, je manželkou charizmatického predstaviteľa Jamesa Bonda – Daniela Craiga (50). Hoci obaja už majú deti z predošlých vzťahov, teraz čakajú svoje prvé spoločné bábätko. Dvojica sa vzala v roku 2011.

Rachel má 12-ročného syna Henryho so svojím bývalým snúbencom, režisérom Darrenom Aronofskym, a Daniel má 26-ročnú dcéru Ellu s exmanželkou Fionou Loudon.

Rachel Wesiz so synom Henrym 13 obrázkov vo fotogalérii Rachel Wesiz so synom Henrym

Herecká dvojica sa spolu nedávno objavila v uliciach New Yorku, kde bolo jasné, že herečka z filmov Porota, Múmia či Bournov odkaz sa pekne zaguľacuje a svoje tehotenstvo už len tak neschová. Čierna voľná tunika dávala tehotenskému brušku dosť priestoru a Rachel v spoločnosti manžela a kamarátky pôsobila veľmi prirodzene a uvoľnene.

Rachel Weisz 13 obrázkov vo fotogalérii Rachel Weisz

Herecký párik sa spoločného potomka nevie dočkať, no očakávaný dátum jeho príchodu na svet zatiaľ neoznámili. Rovnako sa nevyjadrili ani k tomu, či to bude dievčatko alebo chlapec. Rachel na začiatku tehotenstva v rozhovore pre The New York Times povedala: „Daniel a ja sme takí šťastní! Budeme mať malého človiečika a nevieme sa dočkať, kedy ho už spoznáme. Je to celé ako zázrak!“

Rachel Weisz 13 obrázkov vo fotogalérii Rachel Weisz

Tlačiť Diskusia (1)