Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Wow, toto je ako z hollywoodskeho filmu! Pozrite, aké úžasné bývanie si zariadil vychýrený cukrár

27.11.2018 Jana Vrbová

Domov cukrára, Američana Franka, vo francúzskej metropole je stelesnením dokonalej elegancie. Zariaďte si svoj domov elegantnými kúskami ako cukrársky majster Adrian.

Obľúbené kreslo majiteľa a domáci miláčik buldoček  Parker. 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Westwing Obľúbené kreslo majiteľa a domáci miláčik buldoček Parker.

Čo robí šťastným nášho hostiteľa? „Maslový krém,“ smeje sa. Ale sladký tortový krém je len jednou z vecí, ktoré na jeho tvári vykúzlia úsmev. Zoznámte sa s Frankom Adrianom Barronom, ktorý je v online svete známy skôr ako „cakeboyparis“. Vyzerá to tak, že tento Američan je jeden zo šťastlivcov, ktorí žijú svoj sen. K tomu sa ešte len dostaneme… Teraz je čas na zákusok. Samozrejme, taký s poriadnou vrstvou maslového krému.

Na priestrannom byte ho hneď pri prvej obhliadke najviac očarili veľké okná, päť krbov a úzka zimná záhrada. 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Westwing Na priestrannom byte ho hneď pri prvej obhliadke najviac očarili veľké okná, päť krbov a úzka zimná záhrada.

Tlačiť Diskusia
Focus Media