Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ako to Harrymu a Meghan klape podľa znamenia horoskopu? Prekvapí vás, kto je podľa hviezd dominantnejší

10.08.2018 KaD

Toto vyčítali astrológovia z hviezd o vzťahu Harryho (15. september 1984, Panna) a Meghan (4. august 1981, Lev) .

Meghan Markle, princ Harry 15 obrázkov vo fotogalérii Meghan Markle, princ Harry

Pravdepodobne nepatríte k šťastlivcom, ktorých kráľovský pár pozval na svoju svadbu. To však neznamená, že sa nemôžete zúčastniť na niečom inom ... Pozrite sa, či sa krásna Meghan a sympatický Harry podľa znamení zverokruhu k sebe vlastne hodia a ako spolu budú vychádzať.

1. Meghan je Levica ako sa patrí

Narodila sa v znamení Leva, v znamení, ktoré chce udávať tón a byť stredobodom pozornosti. Všetky udalosti v živote novopečenej členky kráľovskej rodiny to potvrdzujú: kráska najskôr žiarila ako herečka a potom sa vydala tak dobre, že už nikdy nemôže zostať nepovšimnutá.

Samozrejme, byť slnenčým znamením nie je všetko – podľa astrológov má Meghan až 10 planét v znamení Váh a Váhy sa vedia prirodzene prezentovať na verejnosti. Ľahko znášajú tlak a záujem más a vedia si získať sympatie.

Meghan Markle 15 obrázkov vo fotogalérii Meghan Markle


2. Najskôr musia nájsť sami seba

Meghan Markle, princ Harry 15 obrázkov vo fotogalérii Meghan Markle, princ Harry

Kým sa ľudia dajú dohromady, mali by najskôr vedieť, akí sú, čo majú radi, čo neznášajú, s kým radi trávia čas a koho by najradšej otrávili. Keď sa kráľovská dvojica spoznala, obaja to už vedeli. Harry ako Panna našiel svoje poslanie, a preto bol tiež dobre pripravený na vzťah.


3. Ich sexuálny život je zrejme úžasný...

Meghan Markle, princ Harry 15 obrázkov vo fotogalérii Meghan Markle, princ Harry

Keďže Slnko z astrálneho sveta Meghan vchádza do 8. domu sexu a transformácie, znamená to, že Meghan mení a bude naďalej meniť Harryho život v mnohých oblastiach, tú sexuálnu nevynímajúc. Nuž a aj ďalšie planéty zaľúbencom prajú. Astrológovia tvrdia, že ich spojenie je osudové a vždy si budú rozumieť. 


4. Pomôžu celému svetu

Na prvej oficiálnej zahraničnej návšteve v Írsku 15 obrázkov vo fotogalérii Na prvej oficiálnej zahraničnej návšteve v Írsku

Dvojica, ktorá si už získala milióny fanúšikov na celom svete, sa podľa astrológov určite neuzavrie do kráľovských komnát. Naopak, dá svetu zo seba to najlepšie, čo v nej je. Obloha prezrádza, že na ceste by sa mali zjaviť aj kráľovskí potomkovia – silní, šikovní a zvyky búrajúci, ako ich rodičia. A vraj tých potomkov bude viac.

Viac fotiek si pozrite v galérii »

Tlačiť Diskusia (1)