Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Budúca nevesta si takmer zničila svoj veľký deň: Pre totálnu hlúposť sa svadba mohla skončiť katastrofou

22.08.2018 Lenka Molnárová

Robia to viaceré z nás, no máloktorá žena si je vedomá dôsledkov. Budúcej neveste sa tento zlozvyk nepekne vypomstil.

Svadobné prípravy môžu znepríjemniť kadejaké nepríjemnosti. 14 obrázkov vo fotogalérii Svadobné prípravy môžu znepríjemniť kadejaké nepríjemnosti.

Poznáte to. Máte rozpustené vlasy, avšak po čase vám začnú prekážať pri práci, a tak ich chcete odpratať z cesty. Po ruke nemáte gumičku ani sponky, a tak si ich zamotáte do drdolu a prevlečiete cez neho pero, aby ste si ho upevnili. Je to jednoduché a efektívne a žiadna žena sa doposiaľ nepozastavila nad tým, že to nemusí dopadnúť dobre.

Budúca nevesta s platinovo blond vlasmi to zistila príliš neskoro. Len týždeň pred svadbou si Daphne týmto spôsobom upevnila svoje vlasy v práci. Po nejakom čase však vďaka kolegyni zistila, že pero bolo zrejme pokazené a modrý atrament jej vytiekol priamo na platinové vlasy. Obsah pera zanechal na jej korune krásy značne veľkú škvrnu a budúca nevesta zostala v totálnom šoku.

Budúca mladomanželka mala našťastie v minulosti skúsenosti s prácou v salóne, čo jej v konečnom dôsledku zachránilo krk. Okamžite utekala do kuchynky a umyla si vlasy v umývadle. Potom si ich vyfúkala a aplikovala peroxid. Na jej veľké prekvapenie, stačilo len päť minút a škvrna bola preč. Vlasy boli zachránené a svadba tiež. Dievčina mala šťastie aj v tom, že má taký bledý odtieň vlasov. Keby boli tmavšie, skončila by s modrými vlasmi a bledým fľakom od atramentu.

Veľký deň bol zachránený. 14 obrázkov vo fotogalérii Veľký deň bol zachránený.

Táto nepríjemnosť sa nakoniec skončila šťastlivo, avšak dievčina si už nabudúce dvakrát rozmyslí, ako si upraví svoje vlasy, keď jej budú najbližšie zavadzať. Teraz sa najviac teší z toho, že keď si bude prezerať o niekoľko rokov svadobné fotografie, nebude sa musieť od zhrozenia držať za hlavu.

Tlačiť Diskusia