Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Matka dvoch detí sa preslávila sexi postavou: Pravda, ako dosiahla závideniahodné krivky

13.09.2018 pkr

Austrálčanka Tammy Hembrow (24) nie je internetovou senzáciou len doma, ale najnovšie aj v USA, kde často fotí kampane pre značku Khloé Kardashian s názvom Good American.

Tammy má milióny fanúšikov nielen doma v Austrálii. 7 obrázkov vo fotogalérii Tammy má milióny fanúšikov nielen doma v Austrálii.

Matka dvoch detí prezradila o svojom cvičení a strave všetko. „Nenastal žiadny obrovský moment, kedy by som sa zobudila a mala 8 miliónov fanúšikov,“ hovorí mladá influencerka, ktorú ľudia sledujú na Instagrame aj na YouTube – patria medzi nich tiež zvučné mená ako Khloé Kardashian a Kylie Jenner.

 

Svoj prvý príspevok pritom Tammy uverejnila v období, keď bola tehotná so svojím trojročným synom Wolfom. Jej fitness cesta však začala ešte pred používaním sociálnych sietí, a to v čase, keď bola len tínedžerkou. „Vždy som bola celkom chudá. Nedokázala som sa sústrediť a pracovať na splnení svojich špecifických cieľov,“ tvrdí o začiatkoch v cvičení. Svoje urobila až pomoc osobného trénera, ktorý jej pomohol zdokonaliť tréning, najmä čo sa týka cvikov, ktoré posilňujú zadok.

Mladá mama vypracovala svoje telo na nepoznanie. 7 obrázkov vo fotogalérii Mladá mama vypracovala svoje telo na nepoznanie.

Tlačiť Diskusia