Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Do akej farby sa obliekate najčastejšie? Teraz sa dozviete, čo to o vás prezrádza a ako vás vnímajú iní

17.09.2018 KaD

Vďaka farbe, ktorú uprednostňujete, spoznáte samy seba alebo svojich blízkych. Stačí len pozorne sledovať, aká farba sa vo vašom či v ich šatníku objavuje najčastejšie, a všetko bude jasné.

Spoznajte samu seba cez farby. 9 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Spoznajte samu seba cez farby.

Farby sú všade okolo nás. Môžu vyvolať rôzne pocity a ovplyvniť našu náladu. Zistite podľa farby, ktorá prevláda vo vašom (či v cudzom) šatníku, aká ste a ako pôsobíte na svoje okolie. Pozorujte a budete vedieť viac aj o vašich priateľoch či rodine.

Červená

Ľudia, ktorí obľubujú červenú, sú pracovití a majú vodcovské sklony. Červená v ich šatníku prezrádza, že sú plní energie a na okolie pôsobia pozitívne. Touto farbou navyše vyjadrujú tiež to, že sú sebavedomí, vášniví a veľmi zábavní. Muži milujú ženy v červenom...

Ľudia, ktorí obľubujú červenú, sú pracovití a majú vodcovské sklony. 9 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: iStockphoto Ľudia, ktorí obľubujú červenú, sú pracovití a majú vodcovské sklony.

Oranžová

Táto farba je farbou optimizmu a dobrej nálady – ľudia, ktorí ju majú radi, sú pozitívne naladení a veria, že sa všetko skončí happyendom. Ak aj vo vašom šatníku prevláda práve oranžová, znamená to, že ste veselá, ohľaduplná a vašou silnou stránkou je diplomacia. Patríte k rodine oranžových, ktorí sú citliví a zraniteľní.

Tlačiť Diskusia
Focus Media