Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Lucia má 40 a nikdy si nefarbila vlasy: Zverila sa do rúk odborníkov a výsledok je famózny!

07.01.2019 Beata Suchá

Lucia sa odhodlala na na zmenu účesu a nemohla urobiť lepšie, veď sa pozrite!

Pred premenou 5 obrázkov vo fotogalérii Pred premenou

Toto je moja prvá farba v živote!

Lucka z Bernolákova je mamičkou dvoch detí a pracuje ako grafička. Nepatrí medzi ženy, ktoré príliš riešia svoj zovňajšok, je prirodzený typ a nikdy si nefarbila vlasy. S príchodom 40-ky sa však na povrch začala predierať aj ženská stránka, ktorá v nej prebudila zvedavosť. Ako by to dopadlo, keby sa zverila do rúk odborníkov? Slovo dalo slovo a Lucka sa ocitla v našej premene. Výsledok posúďte samy.

Pred premenou

Pred premenou 5 obrázkov vo fotogalérii Pred premenou

Kaderníčka Irina Aksjonova: Mokka jej pristane

Lucka mala husté, hrubé a výrazne prešedivené vlasy. Rozhodli sme sa pre šetrné bezamoniakové farbenie v odtieni „mokka“. Ťažké husté pramene som spostupnila po celom obvode, aby sa účes odľahčil a nabral šik objem.

Kaderníčka Irina vlasy precízne spostupnila, aby účes pekne držal formu. 5 obrázkov vo fotogalérii Kaderníčka Irina vlasy precízne spostupnila, aby účes pekne držal formu. Dlhé vlasy  už Lucku nudili, ako bude spokojná s polodlhým účesom? 5 obrázkov vo fotogalérii Dlhé vlasy už Lucku nudili, ako bude spokojná s polodlhým účesom?

Vizážistka Kristy Wolf: Karamelové pery

Lucka má nádherné plné pery, karamelové odtiene sú pre ňu ako stvorené! Karamelové odtiene sú ako stvorené pre Luciine pery. 5 obrázkov vo fotogalérii Karamelové odtiene sú ako stvorené pre Luciine pery.

Po premene

Po premene 5 obrázkov vo fotogalérii Po premene

 

Tlačiť Diskusia