Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Alenka mala veľmi suché a krepovité vlasy: Takto ich skrotili profíci! Wow, obrovská zmena

11.12.2018 Beata Suchá

Po letnej dovolenke sme plné zážitkov, dojmov a novej energie. Naše vlasy však majú na vec iný názor: na konci leta sú často oslabené, zničené a zišiel by sa im nový strih aj farba.

Alena pred premenou 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Miroslav Miklas Alena pred premenou

Do premeny s kolegyňou!

Celkom spontánne a nečakane sa v našej premene ocitla aj sympatická Alenka z Dubnice. Všetko „spískala“ jej mladšia kolegyňa Nikolka, ktorá sa do premeny prihlásila spolu so svojou spriaznenou dušou a rozhodne neobanovala. Alenka pracuje v gastronómii, vo voľnom čase rada zveľaďuje svoj príbytok a chodí na prechádzky do prírody.

Pred premenou

Alena pred premenou 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Miroslav Miklas Alena pred premenou

Kaderníčka Petra Malíková: Melír omladzuje

Alenka má sklovitý typ vlasov, ktoré majú tendenciu k suchosti a ku krepateniu. Zafarbila som ich jemným medeným odtieňom a zopár pramienkov som presvetlila melírom, čo pôsobí sviežo a omladzujúco. Husté pramene som preriedila do kompaktnejšej formy, takto sa bude Alenke účes upravovať oveľa ľahšie.

Vlasy najskôr nafúkame na guľatej kefe. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Miroslav Miklas Vlasy najskôr nafúkame na guľatej kefe.

Tip profesionála

Ak máte veľmi prešedivené vlasy, vždy voľte svetlejší odtieň farby. Odrasty nebudú také výrazné. Pre tip-top formu uhladíme žehličkou. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Miroslav Miklas Pre tip-top formu uhladíme žehličkou.

Tlačiť Diskusia (3)
Focus Media