Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Tajný tip z Hollywoodu: Bielkovinová diéta bez počítania kalórií! Ten úbytok na váhe vás presvedčí

19.09.2018 pm

Ide o super bielkovinovú diétu, pri ktorej nemusíte počítať kalórie a aj napriek tomu uvidíte výsledky naozaj rýchlo. Keď to funguje u hviezd ako Kate Hudson či Miranda Kerr, prečo by to nemalo fungovať aj u vás?

Chcete byť zdravá a cítiť sa ľahko? Vyskúšajte golo diétu. 6 obrázkov vo fotogalérii Chcete byť zdravá a cítiť sa ľahko? Vyskúšajte golo diétu.

Čo znamená golo diéta?

„Golo“ je vlastne skratka a zahŕňa v sebe tri výroky: Go loose weight (Poď a schudni), Go look great (Poď a vyzeraj skvelo) a Go love life (Poď a miluj život).

Ako funguje?

Vďaka množstvu bielkovín a minimu sacharidov udržuje hladinu cukru v krvi nízku a stabilnú. V krvi tak nepláva toľko priberacieho hormónu inzulínu a telo kontinuálne odbúrava tuky. Výnimočná kombinácia potravín súčasne podporuje trávenie a množstvo bielkovín zasa brzdí vznik vlčieho hladu.

Pri tejto diéte sú povolené všetky druhy ovocia a zeleniny. No žiaden chlieb a pridané cukry. 6 obrázkov vo fotogalérii Pri tejto diéte sú povolené všetky druhy ovocia a zeleniny. No žiaden chlieb a pridané cukry.

Ako mám začať?

Golo diéta sa skladá z troch fáz. Najprv sa prestaví strava, potom prídu na rad výživové doplnky a nakoniec sa pridá špeciálny športový program. Najdôležitejšia pri tomto programe (trvá 4 až 6 týždňov) je však začiatočná fáza a tá sa dá ľahko zopakovať. Kto chce vyskúšať túto diétu, využije na prípravu všetkých jedál len dovolené potraviny. Ako dobre to funguje, vám ukáže náš 3-denný plán. Skvelé na tom je, že keď sa budete striktne držať nášho zoznamu (to znamená žiaden chlieb, produkty z bielej múky, žiadne hotové jedlá či prípravky obsahujúce dodaný cukor), nemusíte vôbec počítať kalórie.

Tlačiť Diskusia