Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Najväčšie dôvody na neveru sú TIETO! Poradíme vám ako ďalej, ak sa TO už stalo

12.09.2018 Katarína Dobrovodská

Hoci si ľudia neveru väčšinou neplánujú, nie je vôbec zriedkavá. Podľa odborníkov partneri v dlhodobých vzťahoch podvádzajú až v 50 % prípadov.

Nevera vzniká hlavne kvôli nedostatku pozornosti. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Nevera vzniká hlavne kvôli nedostatku pozornosti.

Čo je podľa vás monogamia

Určiť si, čo už každý z vás považuje za neveru a čo ešte nie, je základ zdravého šťastného spolužitia. Záleží to od celkového pohľadu na život, skúseností, výchovy, vierovyznania. Musíte vedieť, kde sú hranice vás aj vášho partnera. Najlepšie je vyjasniť si tieto veci hneď na začiatku vzťahu. No ak ste tak doteraz ešte neurobili, vedzte, že nikdy nie je neskoro začať o tom hovoriť.

Aj vaša nevinná mailová konverzácia s bývalým spolužiakom zo strednej sa môže stať jablkom sváru. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: iStock Aj vaša nevinná mailová konverzácia s bývalým spolužiakom zo strednej sa môže stať jablkom sváru.

Pravdu povediac moderný životný štýl vám dáva zelenú a otvára viac možností na úprimnosť v tejto základnej otázke lásky. To, ako definujete neveru, musíte úplne jasne a bez obalu povedať tak, aby tomu ten druhý rozumel. A nie zatĺkať a potom sa tváriť, že nevera na internete vlastne ani nevera nie je, ako to muži často robievajú a paralelne so „živým“ vzťahom udržiavajú podľa nich úplne férovo virtuálne vzťahy s ďalšími ženami na internete. No aj vaša nevinná mailová konverzácia s bývalým spolužiakom zo strednej sa môže stať jablkom sváru. Ak má váš partner takto nastavené hranice – môže to chápať ako flirtovanie.

Tlačiť Diskusia
Focus Media