Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Najväčšie dôvody na neveru sú TIETO! Poradíme vám ako ďalej, ak sa TO už stalo

12.09.2018 Katarína Dobrovodská

Hoci si ľudia neveru väčšinou neplánujú, nie je vôbec zriedkavá. Podľa odborníkov partneri v dlhodobých vzťahoch podvádzajú až v 50 % prípadov.

Nevera vzniká hlavne kvôli nedostatku pozornosti. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Nevera vzniká hlavne kvôli nedostatku pozornosti.

Základné pravidlo znie....

Konečne už máte vo všetkom jasno: viete, čo si pod neverou predstavuje váš muž a aj on ovláda, ako ju vnímate vy. Poznáte hranice, nastavili ste si dobre viditeľné mantinely. Takže už len zostáva držať sa týchto poznatkov aj v reálnom každodennom živote.

Aj v neprítomnosti partnera sa správajte tak, akoby tam bol s vami. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: iStockphoto Aj v neprítomnosti partnera sa správajte tak, akoby tam bol s vami.

Aké je základné pravidlo? Aj v neprítomnosti partnera sa správajte tak, akoby tam bol s vami, nerobte nič, čo by vám v jeho prítomnosti ani nenapadlo. Zamyslite sa, či by bol váš partner v pohode, keď jemne alebo úplne otvorene flirtujete na obede s kolegom, či by mu neprekážalo, že si vás na hodine tanca učiteľ pritíska silno na svoje telo. Ak dospejete k záveru, že by s tým váš partner nemal problém, je to v poriadku. No ak zapochybujete – radšej si takéto správanie odpustite.

Tlačiť Diskusia
Focus Media