Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Z mojej kamarátky sa vykľula potvora: Keď som ju pristihla pri tomto, akoby mi bodli nôž do srdca

14.09.2018 bak

Hanka sa tešila na pokojný život na vidieku, no idylku im pokazila dotieravá suseda.

Na život v domčeku sa veľmi tešili, lenže... 2 obrázky vo fotogalérii Na život v domčeku sa veľmi tešili, lenže...

S manželom sme si splnili sen a presťahovali sme sa do malého domčeka na vidieku. Deti študovali a lietali po svete a my sme syndróm prázdneho hniezda zaháňali tak, že sme sa pustili do prerábky staršieho domu. Keď bolo všetko ako-tak pripravené na nasťahovanie sa, neváhali sme ani chvíľu. Tešili sme sa na prírodu, ticho, pokoj a súkromie, aké v paneláku nikdy nebudete mať.

Ešte sme ani neboli poriadne nasťahovaní a už nám ponúkli pomoc naši susedia. Boli veľmi priateľskí a núkali sa, že pomôžu, s čím bude treba. Zasvätili nás do pomerov na dedine, pozvali nás k nim na niekoľko grilovačiek a my sme im pozvania opätovali.

S Dášou, susedou, som sa veľmi zblížila. Bola to moja krvná skupina, mali sme veľa spoločných tém. Párkrát mi naznačila, že hoci pôsobia s Igorom ako zohratí pár, v skutočnosti to medzi nimi škrípe a ona je nešťastná. Utešovala som ju a povzbudzovala, aby sa snažili dať to do poriadku, dávala som jej rady, čo funguje nám s Michalom. Viackrát sa vyjadrila, že môj muž jej je veľmi sympatický a že mi závidí takého džentlmena po boku. Nežiarlila som, skôr to ešte zvýšilo Miškovu hodnotu v mojich očiach. No zdá sa, že som bola úplne slepá voči tomu, čo sa dialo okolo mňa.

Tlačiť Diskusia