Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

3 veci, ktoré vedia dokonale rozvrátiť vzťah: Ak mužovi robíte toto, nečudujte sa, ak vám utečie za inou

16.09.2018 KaD

Nájsť príčiny, prečo jeden vzťah funguje a druhý nie, patrí k tisícročným tajomstvám, na ktoré sa ľudia pokúšajú prísť.

Chcete žiť ako dvaja holúbkovia? Tak toto určite nerobte! 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: shutterstock Chcete žiť ako dvaja holúbkovia? Tak toto určite nerobte!

My sme odhalili tieto tri, ktoré vám môžu dokonale rozvrátiť manželstvo alebo fungujúci vzťah.

1. Nahnevané reakcie

Komunikácia je kľúčom k láske a porozumeniu. Ak však začne pracovať fantázia namiesto rozumu, tak sa od normálneho dialógu na míle vzďaľujeme. Sme podráždené a naše reakcie sú hnevlivé až zúrivé. Či už trestáme partnera tichou domácnosťou alebo naopak, krikom - dávame mu tak na známosť, že nechceme počuť, čo nám ide povedať.

A situáciu ešte zhoršíme, ak pridáme niečo, čím ho raníme a vieme, že to nechce počuť. Namiesto toho si partnera vypočujte a bez prehnaných emócií hľadajte riešenie. Možno postačí, ak mu v pokoji vysvetlíte, že ste unavená a preto viac podráždená, možno to chce vyhradiť si na seba viac času a tráviť ho čo najpríjemnejšie. Možno postačí, ak mu v pokoji vysvetlíte, že ste unavená a preto viac podráždená. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Možno postačí, ak mu v pokoji vysvetlíte, že ste unavená a preto viac podráždená.

Tlačiť Diskusia
Focus Media