Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Vedeli sme, že sú zdravé, ale toto... TAKTO pôsobí miska ovsených vločiek na naše telo: Tak a teraz sa podržte!

12.09.2018 Lenka Molnárová

Ani vy si neviete predstaviť ráno bez misky ovsených vločiek? Neuveríte, ako vaše telo benefituje z čo i len jednej porcie.

Vďaka týmto raňajkám budete sýti až do obeda a ešte aj schudnete. 13 obrázkov vo fotogalérii Vďaka týmto raňajkám budete sýti až do obeda a ešte aj schudnete.

Raňajky sú často považované za najdôležitejšiu časť dňa a pokiaľ si hneď po prebudení doprajete tie správne potraviny, môžete z nich profitovať po celý deň. Jednou z takýchto superpotravín sú aj ovsené vločky. Ľudia po celom svete ich milujú pre ich obrovské množstvo pozitívnych účinkov. Pokiaľ sa ešte stále rozhodujete, či túto potravinu zaradiť do svojho jedálnička, zbystrite pozornosť. Ovsené vločky v sebe spájajú všetky tieto úžasné benefity.

Znižujú cholesterol

Ovsené vločky sú skvelé na redukciu cholesterolu v krvi. 13 obrázkov vo fotogalérii Ovsené vločky sú skvelé na redukciu cholesterolu v krvi.

Ovsené vločky obsahujú množstvo vlákniny, ktorá je skvelá pre vaše trávenie. Nájdete v nich aj dôležitý betaglukán, ktorý znižuje hladiny cholesterolu v krvi. Nachádza sa priamo pod plášťom ovsa.

Tlačiť Diskusia