Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Namyslené primadony! Tieto celebrity sa správajú k fanúšikom ako k odpadu: Toto by ste nechceli zažiť

12.09.2018 bak

Niektoré hviezdy si asi neuvedomujú, že bez davov oddaných fanúšikov by boli nikým. Napriek tomu sa k nim správajú s pohŕdaním.

Cameron Diaz 6 obrázkov vo fotogalérii Cameron Diaz

Rihanna

Rihanna sa nespráva vždy ako dáma, najmä pokiaľ ide o fanúšikov. Jedna, už jej bývalá fanúšička, napísala do webového magazínu Thought Catalog toto: „Moja kolegyňa vyhrala lístky na koncert aj vstup do zákulisia asi rok po tom, čo sa začal hrávať v rádiách hit Umbrella. Keď sa jej deti konečne dostali k Rihanne, sedela práve za kozmetickým stolom ani sa na nich nepozrela. Keď poprosili o autogram, nakázala jednej z tanečníc, aby im ho dala a a vypoklonkovala ich preč.“

Rihanna 6 obrázkov vo fotogalérii Rihanna

To však nie je všetko. V roku 2014 zverejnila RiRi na svojom Twitteri zamračenú tvár a pridala obrázok 16-ročnej fanúšičky v šatách na maturitný večierok, ktoré sa podobali na tie, ktoré mala raz na sebe speváčka na udeľovaní cien. Samozrejme, doplnila aj nepekný komentár s hashtagom #PromBat (chcela povedať, že dievča v nich vyzerá ako netopier) a zdieľala to s miliónmi ľudí. Úbohej dievčine sa tak postarala o poriadny trapas a verejné zosmiešnenie.

Tlačiť Diskusia