Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Krásny príbeh lásky! Táto dvojica si povedala ÁNO až keď mali po 90-tke: Dojímavé slová ženícha hovoria za všetko

30.09.2018 KaD

Bývalá herečka a bývalý farmár a úradník sa dali dokopy po neuveriteľných tridsiatich rokoch, odkedy sa zoznámili. A dôvod? Ten je priam dojemný...

Pred dvoma rokmi si povedali, že nemôžu do smrti len smútiť a treba aj žiť. 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Pred dvoma rokmi si povedali, že nemôžu do smrti len smútiť a treba aj žiť.

Margaret James (92), hviezda v romantickom filme z roku 1945, kde stvárnila čašníčku, sa vydala za svojho priateľa Roba Cava (91) a uzákonila tak ich priateľský vzťah, ktorý trval posledné tri roky.

Všetko je, ako má byť

Posledná žijúca legenda z filmu Brief Encounter z roku 1945 sa rozhodla vstúpiť do stavu manželského. Nie, nebolo to prvý raz. Prvýkrát sa vydala pred 66 rokmi a žila šťastne, až kým jej prvý manžel pred tromi rokmi neumrel. Podobný osud má aj Margaretin ženích Rob Cave. Aj jemu pred tromi rokmi umrela prvá manželka, s ktorou sa brali tiež pred 66 rokmi.

Najstarší mladomanželia sa poznali vyše tri dekády, no keďže mali svojich partnerov, na lásku ani nepomysleli. Tá prišla až potom... Začalo sa to utešovaním – Margaret utešovala Roba a Rob zasa Margaret. A skončilo happyendom. Vznikla láska, nádherný cit, ktorý, ako sa ukazuje, skutočne kvitne v každom veku. Aby pár „legalizoval“ svoj vzťah, rozhodli sa zaľúbenci, že sa druhýkrát zosobášia.

Na svadbu prišlo viac ako 150 ľudí, všetci žiarili šťastím a optimizmom. 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Na svadbu prišlo viac ako 150 ľudí, všetci žiarili šťastím a optimizmom.

Tlačiť Diskusia (2)
Focus Media