Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Úprimná spoveď Evy: Začala som chodiť s ex mojej dobrej kamarátky! Nečakala som, že to dopadne takto

27.09.2018 Katarína Dobrovodská

Evka si dovolila čosi, čo je medzi ženami "neodpustiteľné". Začala si vzťah s chalanom, s ktorým sa rozišla jej kamarátka a oheň bol na streche.

Jedna mu dala 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock‎ Jedna mu dala "kopačky", druhá ho zase chcela. A to bol koniec priateľstva.

Eva (47), turistická sprievodkyňa: Vždy sme mali veľa spoločného

Keď som bola tínedžerka a potom aj v dvadsiatke, vždy som verila, že ženy sú spriaznené duše a v ťažkých chvíľach sa podržia. No ako roky pribúdali, zistila som, že život nie je spravodlivý a už vôbec nie férový. Ľudia sa menia.

Keď som mala asi dvadsať, moja kamarátka z práce Alica sa rozišla s Petrom, chlapcom, s ktorým chodila už veľmi dlho. Bola to ona, kto zatrúbil na rozchod. Všetci sme vedeli, že to jedného dňa príde – jednoducho sa k sebe nehodili. On rád cestoval, ona trávila čas najradšej doma.

Začala na mňa kričať

Po niekoľkých mesiacoch mi raz na káve povedala, že sú teraz s Peťom „len dobrí priatelia“. A hneď mi aj oznámila, že Peťo sa chystá do Thajska v rovnakom čase, v akom tam mám byť aj ja. A že by sme sa v tom Thajsku mali rozhodne stretnúť. Nuž – naozaj sme sa stretli!

Celý mesiac sme prežili spoločne a bolo nám fantasticky. Predpokladala som, že Alicu to nebude trápiť, vedela som, že aj ona už má niekoho na muške. Takže je len logické, že sme sa dali s Peťom dokopy. Napokon, spoločné záľuby Alicinho ex a tie moje medzi nami vytvorili pevné puto. Obaja sme milovali rovnakú hudbu a na dovolenke sme vášnivo vyhľadávali nezvyčajné miesta. Keď sme sa vrátili domov, povedala som to Alicke rovno do očí, bez kľučiek a výhovoriek. Myslela som si, že bude šťastná, že sa bude tešiť z toho, že sa dvaja ľudia, ktorých má rada, dali dokopy. No nestalo sa. Zostala som ako obarená, keď na mňa začala kričať. V tom, ako Alica zareaguje na správu o našej láske, som sa hlboko zmýlila.

Napokon sme sa rozišli

S Petrom sme chodili pár mesiacov, potom sme sa rozišli, no priateľstvo s Alicou sa už nikdy neobnovilo. Ako dospelí by sme podľa mňa mali chápať, že ak to niekomu s niekým nevyjde, ten druhý si bude hľadať niekoho iného. Mužská spolupatričnosť v tomto neexistuje a to z prostého dôvodu: muži vedia, že ak sa pár rozíde, musia to prázdno čím skôr zaplniť.

Myslela som si, že sa bude tešiť, ale opak bol pravdou. 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Myslela som si, že sa bude tešiť, ale opak bol pravdou.

Tlačiť Diskusia (2)
Focus Media