Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Testovali sme za vás! Nové séra pre krásnu pleť a okamžité omladenie: Tieto naozaj fungujú

18.10.2018 Beata Suchá

Sú to skutočné kvapôčky mladosti plné účinných anti-aging látok. Sľubujú hladšiu, sviežejšiu a pružnejšiu pleť, dokonca aj zosvetlenie pigmentových fľakov. Aké boli skúsenosti našej redakcie?

Omladnite vďaka kvalitným séram. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Omladnite vďaka kvalitným séram.

Peptidy, ktoré vyžehlia vrásky, kyselina hyalurónová, ktorá vďaka svojej schopnosti viazať vodu navracia pleti objem, vitamín C – silný antioxidant, ktorý napráva škody napáchané slnečným žiarením a aj retinol, čistá forma vitamínu A, ktorý omladzuje unavené bunky... To všetko a ešte oveľa viac nájdete v nových moderných sérach, ktoré majú fungovať ako elixír mladosti. Ako sme boli spokojné my? Tu sú naše skúsenosti.

Beata Suchá, redaktorka módy & beauty (40)

Antioxidačné rozjasňujúce sérum Super C30 s vitamínom C, Medikv8, 50 €

Ide o sérum s najvyššou koncentráciou vitamínu C, ktoré má táto značka v ponuke. Bola som skutočne zvedavá, čo dokáže, pretože mám hyperpigmentácie a po tohtoročnej dovolenke som mala tvár ako mapu. Vďaka extraktu z kurkumy má sérum blokovať enzýmy, ktoré spôsobujú nadmernú pigmentáciu kože. Musím povedať, že to funguje! Pigmentové škvrny sa začali akoby rozbíjať a postupne blednú. Zaťažkávajúcou skúškou bol ďalší pobyt pri mori. Každé ráno som si aplikovala predpísané 4 kvapky a následne použila krém s vysokým OF. Fľaky sa nezhoršili a dúfam, že keď ho budem poctivo používať aj naďalej, úplne zmiznú.

Antioxidačné rozjasňujúce sérum Super C30 s vitamínom C, Medik8, 50 € 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív firiem Antioxidačné rozjasňujúce sérum Super C30 s vitamínom C, Medik8, 50 €

Tlačiť Diskusia (1)
Focus Media