Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Helena išla do bytu k svojej švagrinej, ale nenašla ju doma: Z toho, čo jej sused urobil, skoro odpadla

02.10.2018 Spracovala: iva

Helenka šla do bytu k svojej švagrinej, ale nenašla ju doma a tam sa začal jej nezvyčajný príbeh so susedom oproti. Starší dôchodca, ktorý vyzeral celkom neškodne, ju poriadne prekvapil.

Zo suseda sa vykľul chlípnik. 2 obrázky vo fotogalérii Zdroj: shutterstock Zo suseda sa vykľul chlípnik.

Bola som dohodnutá so švagrinou, že si prídem po kľúče od ich bytu, aby som mohla polievať kvety, vetrať, vyberať poštu zo schránky, kým oni budú na dovolenke. Býva na 4. poschodí, a keď som u nej zazvonila, nikto mi neotváral. Pripadalo mi to trochu divné, keďže vedela, že prídem. Pes vnútri stále štekal. Počul zvonček, tak neprestával. „Rexo, ticho!“ hovorím mu spoza dverí. „Ohlás ma radšej paničke.“ Nič. Ticho. Zrazu sa otvorili dvere, ale na susednom byte. Starší pán milo pozdravil a ochotne mi referoval, že pani suseda vybehla do obchodu.

„Poďte ku mne, môžete na ňu počkať.“ Sused dôchodca sa snaží pomôcť, pomyslela som si. „Ale nie, ja počkám pred činžiakom na lavičke. Spokojne oddychujte, nechcem vás rušiť.“ „Ale aké rušiť! Ja oddychujem až príliš, som stále sám, dcéra chodí iba v nedeľu alebo ja k nej. Vnuci sú v zahraničí, nemám sa s kým ani porozprávať.“ Bolo mi to až čudné, že zachádza do takých rodinných detailov. Vôbec som ho nepoznala a nezaujímalo ma to. Nemám to rada. Otočila som sa k výťahu a prehodila: „Idem jej oproti.“

Tlačiť Diskusia (3)
Focus Media