Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Helena išla do bytu k svojej švagrinej, ale nenašla ju doma: Z toho, čo jej sused urobil, skoro odpadla

02.10.2018 Spracovala: iva

Helenka šla do bytu k svojej švagrinej, ale nenašla ju doma a tam sa začal jej nezvyčajný príbeh so susedom oproti. Starší dôchodca, ktorý vyzeral celkom neškodne, ju poriadne prekvapil.

Zo suseda sa vykľul chlípnik. 2 obrázky vo fotogalérii Zdroj: shutterstock Zo suseda sa vykľul chlípnik.

Ale on pohotovo zareagoval: „Viete čo, dušinka? Keď už ste tu, mohli by ste mi pomôcť. Ja si ešte so všetkým poradím, len nedočiahnem hore na kuchynskú linku. Dcéra mi tam vyložila krížovky a nechcem spadnúť zo stoličky.“ „Dobre, s tým vám môžem pomôcť,“ pristala som. Vošli sme dnu a on hneď zatvoril dvere. „Máte pekné vysoké topánočky a ešte krajšie dlhé nohy. Pre vás to bude hračka. Nie ako pre mňa.“ Ej, starý lichotník. Postavila som sa na špičky, schmatla som krížovky a v tom sa mi rosypali. Dôchodca ma sledoval takým pohľadom, až mi to bolo nepríjemné.

Využil moment prekvapenia

Zbierala som zo zeme časopisy, on už to nijako nekomentoval, len sa stále divnejšie pozeral. Napätie, ktoré vo mne rástlo, sa nedalo zastaviť a v tom sa ten milý dedo zmenil na chlípnika. Začal sa rozopínať a tváriť nepríčetne. Chytil si svoj úd a robil to, čo exhibiocinisti na ulici. Skoro som odpadla. Všetko sa zomlelo tak rýchlo, nevedela som, kam pozerať, čo skôr robiť. Vybehla som do chodby a modlila sa, aby nebolo zamknuté. Našťastie sa dvere dali otvoriť a ja som sa zhlboka nadýchla a bežala po schodoch dole. Keď som vybehla von pred vchod, švagriná práve prichádzala, a keď zbadala ako som mimo, hneď ma chytila a s obavami v hlase sa spýtala, čo sa mi stalo.

Tlačiť Diskusia (3)
Focus Media